Автор Тема: ЛЮБОВТА !!!  (Прочетена 22083 пъти)

Мортиша

• Потребител неЧовек
  • *
  • Публикации: 590
  • Дзен
Re: ЛЮБОВТА !!!
« Отговор #105 -: Юни 02, 2014, 03:23:07 »
.„Пристрастяването е белег на всяка любовна история, основана на сляпо увлечение. Всичко започва, когато обектът на твоето обожание ти даде упойваща, халюциногенна доза от нещо, което никога дори не си посмявал да признаеш, че искаш – може би емоционален спийдбол от бурна любов и размътени усещания. Скоро започваш да копнееш за това прекомерно внимание с натрапчивия глад на истински наркоман. Когато ти откажат дрогата, направо се поболяваш, обезумял и изтощен (да не кажа възмутен от дилъра, който отначало е насърчил тази пристрастеност, но вече не иска да доставя хубавото вещество – макар да знаеш, че го държи скрито някъде, по дяволите, защото преди ти го даваше безплатно). Следващият стадий те заварва измършавял и треперещ в ъгъла и единственото сигурно е, че ще продадеш душата си или ще обереш съседите, само и само да получиш онова нещо още веднъж. Междувременно обектът на обожанието ти вече е отвратен от теб. Гледа те, сякаш никога преди не те е виждал, камо ли да те е обичал страстно. Нелепото е, че едва ли можеш да обвиняваш него. Искам да кажа, виж се. Представляваш покъртителна гледка и дори сам не можеш да се познаеш.” - "Яж, моли се и обичай "
.. и не забравяйте редовно да изхвърляте боклука - от къщите си, от душите си, от живота си....

Мортиша

• Потребител неЧовек
  • *
  • Дзен
« Отговор #106 -: Юни 02, 2014, 03:25:09 »
"Казват, че любовта е сляпа... Струва ми се, че се лъжат. Любовта вижда чудесно и недостатъци, и пороци, и най-малките несъвършенства на любимото същество, само че им намира известен чар."
Ги Шантпльор, "След Раздялата"
.. и не забравяйте редовно да изхвърляте боклука - от къщите си, от душите си, от живота си....

Мортиша

• Потребител неЧовек
  • *
  • Дзен
« Отговор #107 -: Юни 09, 2014, 02:12:37 »
Един клиент (C) се обажда в магазина, за да му помогнат.

Служителят (E) отговаря: Добър ден! Какво бих могъл да направя за Вас?

C: Намерих една програма наречена ЛЮБОВ, Но не знам как функционира. Можете ли да ми помогнете?

E: Разбира се! Но не мога да Ви я инсталирам. Трябва сам да го направите. Ако желаете, бих могъл да Ви обясня по телефона?

C: Да, мога да опитам. Не съм на “ти” с компютрите, но съм готов да я инсталирам още сега. Откъде да започна?

E: Първата стъпка е да отворите СЪРЦЕТО си. Намерихте ли го?

C : Да, ето.Но твърде много програми са стартирани. Ще има ли проблем да се инсталира докато те вървят?

E: Кои програми?

C : Момент, сега ще видя. Душевна_мъка.EXE, Ниско_самочувствие.EXE, ГНЯВ.EXE и Стари спомени.COM вървят в момента.

E: Няма проблем. ЛЮБОВТА автоматично ще изтрие Душевна_мъка.EXE от Вашата система. Може да остане на твърдия диск, но няма да влияе на останалите програми. ЛЮБОВТА ще замени Ниско_самочувствие.EXE с програмата Високо_самочувствие.EXE. Но трябва напълно да деактивирате програмимте ГНЯВ.EXE и Стари спомени.COM. Тези програми пречат на правилната инсталация на “ЛЮБОВ” . Можете ли да ги спрете сега?

C : Не знам как. Ще ми кажете ли как да ги спра?

E : С удоволствие. Отидете на СТАРТ и стартирайте ИЗВИНЯВАМ СЕ.EXE. Стартирайте я толкова пъти, колкото е необходимо докато ГНЯВ.EXE и Стари спомени.COM бъдат напълно изтрити.

C : Готово! ЛЮБОВТА започна да се инсталира автоматично. Това нормално ли е?

E : Да. Сега ще получите съобщение, че ЛЮБОВТА ще е активна докато СЪРЦЕТО издържи. Излезе ли съобщението?

C : Да, излезе! Инсталирането приключи ли?

E : В общи линии. Но, помнете, че имате само базовата програма . Сега трябва да се свържете с други СЪРЦА за да актуализирате.

C : Оле-ле-ле! Получих съобщение за грешка. Какво съм направил?

E : Какво казва съобщението?

C : В него се казва: " ВЪТРЕШНИТЕ КОМПОНЕНТИ НА ПРОГРАМАТА - НЕАКТИВНИ".

Какво означава това?

E : Без паника, моля! Често срещан проблем. Това означава, че ЛЮБОВТА е конфигурирана за работа с външни за системата СЪРЦА, и не е стартирана във Вашето собствено СЪРЦЕ. Това е малко сложен етап от програмирането, но казано с по - прости думи, това означава, че Вие трябва да ОБИЧАТЕ Вашата собствена система преди да можете да ОБИЧАТЕ другите.

C : Какво да правя тогава?

E : Може ли да намерите програмата “САМООСЪЖДАНЕ"?

C : Да, ето я.

E : Чудесно. Бързо схващате!

C: Благодаря.

E : Няма защо. Маркирайте следните файлове и ги копирайте във Вашето СЪРЦЕ: САМОИЗВИНЕНИЕ.DOC, САМООЦЕНКА.TXT, СТОЙНОСТ.INF и РЕАЛИЗАЦИЯ.HTM. Системата ще замести всички несъвместими файлове и ще активира възстановяването на всички важни файлове. Освен това, трябва да изтриете САМОКРИТИКА.EXE от всички директории, а така също и всички временни файлове от кошчето, за да сте сигурни, че са напълно изтрити.

C : Разбрах! Охо! СЪРЦЕТО МИ започва да активира едни много приятни файлове! УСМИВКА.MPG се появи на монитора и показва, че ТОПЛИНА.COM, МИР.EXE и ЩАСТИЕ.COM се копират в моята директория СЪРЦЕ.

E : Това означава, че “ЛЮБОВТА" започва да се инсталира и да се изпълнява. Вече можете да се справите и сами. Още едно нещо, преди да Ви оставя...

C : Да, какво?

E : ЛЮБОВТА е безплатна програма. Постарайте се да я изпратите заедно с всичките й модули, на всички, които познавате. На свой ред, те ще я споделят с други, а в замяна Вие ще получите много приятни мигове.

C : Ще го направя. Благодаря за помощта!"

Мортиша

• Потребител неЧовек
  • *
  • Дзен
« Отговор #108 -: Юни 19, 2014, 01:09:22 »
"Да се влюбиш не е същото като да обичаш – това са две различни неща. Да се влюбиш е въпрос на страст, а да обичаш – това е емоция, чувство. Чувствата и страстите за различни неща. Когато си се влюбил, се чувстваш невероятно, усещаш се красив и си убеден, че човекът срещу теб е точно това, което си търсил цял живот. Тя/той не е точно това, но ти си мислиш, че е. Естествено, времето минава, и ти осъзнаваш, че той/тя не е точно това, което ти си си представял. И ти започваш да го обвиняваш, защото той/тя не отговаря на това, което ти си си мечтал. Мисля че, когато с моята жена се запознахме преди 35 години, тя си е помислила: „Той е толкова висок, толкова слаб, той е толкова тихичък и толкова начетен!”. Само 6 месеца по-късно тя ми каза: „Променил си се…”. А аз не се бях променил. Влюбването, тази страст, беше попреминала.
Любовта обаче е друго нещо. Любовта е онази радост от съвместното съществуване заедно. Просто така – аз съм щастлив, защото те познавам. Щастлив съм понеже животите ни са свързани. Искам и ти да си щастлива, защото аз се интересувам от твоето щастие. Искам ти да си щастлива.
Ето това е Любовта.
Не звучи като нещо голямо и велико, обаче e... "

Хорхе Букай

Mортиша

• Зарибен
  • *
  • Публикации: 422
  • Дзен
« Отговор #109 -: Април 23, 2015, 00:44:47 »

"..дните й се струваха прекалено дълги, защото прекарваше само десет минути с любовта на живота си и хиляди часове в мисли за него.."
- "Единайсет минути" - Паулу Коелю
„Най-добрият начин да се спасиш от чуждите дракони, е да си имаш свой собствен Дракон”

keri_gilbert1

• Новичък
  • *
  • Публикации: 3
  • Дзен
« Отговор #110 -: Май 24, 2015, 03:49:08 »
Без любов не мога!

Mортиша

• Зарибен
  • *
  • Дзен
« Отговор #111 -: Май 25, 2015, 23:43:28 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2O66l21_QiE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2O66l21_QiE</a>
„Най-добрият начин да се спасиш от чуждите дракони, е да си имаш свой собствен Дракон”

rosi11

• Новичък
  • *
  • Публикации: 12
  • Дзен
« Отговор #112 -: Август 17, 2015, 17:34:03 »
Любовта е тази, която може да държи двама влюбени, колкото близо, толкова и далеч. В един момент те могат да бъдат добри приятели, а след това най-големите врагове. Тя е бездънна яма, от която няма излизане.

Mортиша

• Зарибен
  • *
  • Дзен
« Отговор #113 -: Август 17, 2015, 19:21:51 »
..

Mортиша

• Зарибен
  • *
  • Дзен
« Отговор #114 -: Септември 25, 2015, 02:18:52 »
......

diqna

• Новичък
  • *
  • Публикации: 8
  • Дзен
« Отговор #115 -: Септември 30, 2015, 18:43:34 »
Mортиша,много правилно, за съжаление това е живата истина.

Синеочка

• Global Moderator
  • Потребител неЧовек
  • *
  • Публикации: 931
  • The miracle is You!
« Отговор #116 -: Април 16, 2016, 18:19:58 »
Да се влюбиш е като да скочиш от мост. Мозъкът ти казва : "Ще умреш", а сърцето ти нашепва : "Давай! Ти можеш да летиш" .
Животът е толкова вълнуващ и прекрасен, колкото сам си го направиш! Радвай се на този момент, този момент е твоя живот!