Автор Тема: ЛЮБОВТА !!!  (Прочетена 24465 пъти)

Мортиша

• Потребител неЧовек
  • *
  • Публикации: 590
  • Дзен
Re: ЛЮБОВТА !!!
« Отговор #105 -: Юни 09, 2014, 02:12:37 »
Един клиент (C) се обажда в магазина, за да му помогнат.

Служителят (E) отговаря: Добър ден! Какво бих могъл да направя за Вас?

C: Намерих една програма наречена ЛЮБОВ, Но не знам как функционира. Можете ли да ми помогнете?

E: Разбира се! Но не мога да Ви я инсталирам. Трябва сам да го направите. Ако желаете, бих могъл да Ви обясня по телефона?

C: Да, мога да опитам. Не съм на “ти” с компютрите, но съм готов да я инсталирам още сега. Откъде да започна?

E: Първата стъпка е да отворите СЪРЦЕТО си. Намерихте ли го?

C : Да, ето.Но твърде много програми са стартирани. Ще има ли проблем да се инсталира докато те вървят?

E: Кои програми?

C : Момент, сега ще видя. Душевна_мъка.EXE, Ниско_самочувствие.EXE, ГНЯВ.EXE и Стари спомени.COM вървят в момента.

E: Няма проблем. ЛЮБОВТА автоматично ще изтрие Душевна_мъка.EXE от Вашата система. Може да остане на твърдия диск, но няма да влияе на останалите програми. ЛЮБОВТА ще замени Ниско_самочувствие.EXE с програмата Високо_самочувствие.EXE. Но трябва напълно да деактивирате програмимте ГНЯВ.EXE и Стари спомени.COM. Тези програми пречат на правилната инсталация на “ЛЮБОВ” . Можете ли да ги спрете сега?

C : Не знам как. Ще ми кажете ли как да ги спра?

E : С удоволствие. Отидете на СТАРТ и стартирайте ИЗВИНЯВАМ СЕ.EXE. Стартирайте я толкова пъти, колкото е необходимо докато ГНЯВ.EXE и Стари спомени.COM бъдат напълно изтрити.

C : Готово! ЛЮБОВТА започна да се инсталира автоматично. Това нормално ли е?

E : Да. Сега ще получите съобщение, че ЛЮБОВТА ще е активна докато СЪРЦЕТО издържи. Излезе ли съобщението?

C : Да, излезе! Инсталирането приключи ли?

E : В общи линии. Но, помнете, че имате само базовата програма . Сега трябва да се свържете с други СЪРЦА за да актуализирате.

C : Оле-ле-ле! Получих съобщение за грешка. Какво съм направил?

E : Какво казва съобщението?

C : В него се казва: " ВЪТРЕШНИТЕ КОМПОНЕНТИ НА ПРОГРАМАТА - НЕАКТИВНИ".

Какво означава това?

E : Без паника, моля! Често срещан проблем. Това означава, че ЛЮБОВТА е конфигурирана за работа с външни за системата СЪРЦА, и не е стартирана във Вашето собствено СЪРЦЕ. Това е малко сложен етап от програмирането, но казано с по - прости думи, това означава, че Вие трябва да ОБИЧАТЕ Вашата собствена система преди да можете да ОБИЧАТЕ другите.

C : Какво да правя тогава?

E : Може ли да намерите програмата “САМООСЪЖДАНЕ"?

C : Да, ето я.

E : Чудесно. Бързо схващате!

C: Благодаря.

E : Няма защо. Маркирайте следните файлове и ги копирайте във Вашето СЪРЦЕ: САМОИЗВИНЕНИЕ.DOC, САМООЦЕНКА.TXT, СТОЙНОСТ.INF и РЕАЛИЗАЦИЯ.HTM. Системата ще замести всички несъвместими файлове и ще активира възстановяването на всички важни файлове. Освен това, трябва да изтриете САМОКРИТИКА.EXE от всички директории, а така също и всички временни файлове от кошчето, за да сте сигурни, че са напълно изтрити.

C : Разбрах! Охо! СЪРЦЕТО МИ започва да активира едни много приятни файлове! УСМИВКА.MPG се появи на монитора и показва, че ТОПЛИНА.COM, МИР.EXE и ЩАСТИЕ.COM се копират в моята директория СЪРЦЕ.

E : Това означава, че “ЛЮБОВТА" започва да се инсталира и да се изпълнява. Вече можете да се справите и сами. Още едно нещо, преди да Ви оставя...

C : Да, какво?

E : ЛЮБОВТА е безплатна програма. Постарайте се да я изпратите заедно с всичките й модули, на всички, които познавате. На свой ред, те ще я споделят с други, а в замяна Вие ще получите много приятни мигове.

C : Ще го направя. Благодаря за помощта!"
.. и не забравяйте редовно да изхвърляте боклука - от къщите си, от душите си, от живота си....

Мортиша

• Потребител неЧовек
  • *
  • Публикации: 590
  • Дзен
« Отговор #106 -: Юни 19, 2014, 01:09:22 »
"Да се влюбиш не е същото като да обичаш – това са две различни неща. Да се влюбиш е въпрос на страст, а да обичаш – това е емоция, чувство. Чувствата и страстите за различни неща. Когато си се влюбил, се чувстваш невероятно, усещаш се красив и си убеден, че човекът срещу теб е точно това, което си търсил цял живот. Тя/той не е точно това, но ти си мислиш, че е. Естествено, времето минава, и ти осъзнаваш, че той/тя не е точно това, което ти си си представял. И ти започваш да го обвиняваш, защото той/тя не отговаря на това, което ти си си мечтал. Мисля че, когато с моята жена се запознахме преди 35 години, тя си е помислила: „Той е толкова висок, толкова слаб, той е толкова тихичък и толкова начетен!”. Само 6 месеца по-късно тя ми каза: „Променил си се…”. А аз не се бях променил. Влюбването, тази страст, беше попреминала.
Любовта обаче е друго нещо. Любовта е онази радост от съвместното съществуване заедно. Просто така – аз съм щастлив, защото те познавам. Щастлив съм понеже животите ни са свързани. Искам и ти да си щастлива, защото аз се интересувам от твоето щастие. Искам ти да си щастлива.
Ето това е Любовта.
Не звучи като нещо голямо и велико, обаче e... "

Хорхе Букай
.. и не забравяйте редовно да изхвърляте боклука - от къщите си, от душите си, от живота си....

Mортиша

• Зарибен
  • *
  • Публикации: 416
  • Дзен
« Отговор #107 -: Април 23, 2015, 00:44:47 »

"..дните й се струваха прекалено дълги, защото прекарваше само десет минути с любовта на живота си и хиляди часове в мисли за него.."
- "Единайсет минути" - Паулу Коелю
„Най-добрият начин да се спасиш от чуждите дракони, е да си имаш свой собствен Дракон”

keri_gilbert1

• Новичък
  • *
  • Публикации: 3
  • Дзен
« Отговор #108 -: Май 24, 2015, 03:49:08 »
Без любов не мога!

Mортиша

• Зарибен
  • *
  • Дзен
« Отговор #109 -: Май 25, 2015, 23:43:28 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2O66l21_QiE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2O66l21_QiE</a>
„Най-добрият начин да се спасиш от чуждите дракони, е да си имаш свой собствен Дракон”

rosi11

• Новичък
  • *
  • Публикации: 11
  • Дзен
« Отговор #110 -: Август 17, 2015, 17:34:03 »
Любовта е тази, която може да държи двама влюбени, колкото близо, толкова и далеч. В един момент те могат да бъдат добри приятели, а след това най-големите врагове. Тя е бездънна яма, от която няма излизане.

Mортиша

• Зарибен
  • *
  • Дзен
« Отговор #111 -: Август 17, 2015, 19:21:51 »
..

Mортиша

• Зарибен
  • *
  • Дзен
« Отговор #112 -: Септември 25, 2015, 02:18:52 »
......

diqna

• Новичък
  • *
  • Публикации: 8
  • Дзен
« Отговор #113 -: Септември 30, 2015, 18:43:34 »
Mортиша,много правилно, за съжаление това е живата истина.

Синеочка

• Global Moderator
  • Потребител неЧовек
  • *
  • Публикации: 930
  • The miracle is You!
« Отговор #114 -: Април 16, 2016, 18:19:58 »
Да се влюбиш е като да скочиш от мост. Мозъкът ти казва : "Ще умреш", а сърцето ти нашепва : "Давай! Ти можеш да летиш" .
Животът е толкова вълнуващ и прекрасен, колкото сам си го направиш! Радвай се на този момент, този момент е твоя живот!