Автор Тема: КАК ДА БЪДАТ УНИЩОЖЕНИ ИЗЛИШНИТЕ ХОРА? ЕТО НЯКОИ ИДЕИ...  (Прочетена 3986 пъти)

Гласът на истината

• Редовен
  • *
  • Публикации: 113
  • Дзен
Докато американците са слисани от успеха на Русия в унищожаването на силите им и трябва да си „ближат раните“ нанесени от подмолния и добре планиран руски ядрен удар китайците ще трябва да се оправят САМИ с настъпващата руска армия.Това ще бъде и целта на Соломонов.Да раздели силите на американците,китайците и европейците на 3 отделни фронта,които поне в периода след началото на войната няма да имат възможността да изпращат подкрепления едни на други и така да спечели на Рсуи възможността да нанесе онзи решаващ удар който САМО е необходим да ги накара да коленичат пред руската сила и да се предадат при условия диктувани от руснаците.И поне в началото на войната ще изглежда като че ли планът му работи и този велик удар необходим за да проработи стратегията только е близо.Причината ще бъде пълната липса на координация между войските на ЕС,САЩ и Китай на почти всяко едно равнище и невъзможността на армиите им да работят заедно,както и превъзходството на изненадващия руски ракетен удар.Преди да започне войната Ли давайки си ясна представа,че руската армия има готовност да разположи сериозни сили по границата му и подозирайки възможни провокации ще нареди на силите си да започнат ЧАСТИЧНА мобилизация и ще изпрати най-добрите си поделения на 2 места-в експедиционната сила към Индонезия и в близост до границата с Русия.Надеждата му ще е,че по този начин ще успее да уплаши руснаците,така както е направил Тръмп преди него и да ги накара да отстъпят в тази игра на котка и мишка.Проблема обаче ще бъде,че когато войната започне и се окаже,че руснаците НЕ са се уплашили от китайските танкове и ракети по границите им силите на Ли ще се окажат директно на пътя на най-добрите руски военни подразделения и под жесток ядрен обстрел и от ракетните войски,и от авиацията,че даже и от артилерията.При унищожаването на китайската военноморска ескадра в Индонеция и на стратегически цели още в първите минути на войната ще се изгуби координацията между войските и когато руснаците решат да настъпят и по земя тези части,който са способни да окажат сериозна съпротива на руската армия и са най-добре въоръжени и командвани ще се окажат „затиснати“ на погранични позиции и обкръжени от настъпващите руски сили.Първата работа на Соломонов ще бъде да принуди тези части да заемат отбранителни позиции и така да им отреже пътя а отстъпление и снабдителните линии водещи до тях.Следващата цел ще бъде да унищожи основните складове за боеприпаси,инфраструктурни възли,военни бази и особено-индустриални центрове,тоест фабрики в които работят хиляди цивилни често разположени в близост до населени места с многомилионно население,които се използват от китайската армия така че да не е възможно нито да бъдат изпратени подкрепления на войските намиращи се по границата,нито те да могат да отстъпят.След това самите позиции на китайската армия ще бъдат подложени на среващ ядрен обстрел докато защитниците им не бъдат принудени на се окопаят надълбоко или да бъдат избити докрак и след това войната ще достигне до най-голямата си диващина когато започнат ядрени удари о най-важните „стратегически цели“ в Китай-ГОЛЕМИТЕ ГРАДОВЕ където живеят над 400 000 000души!Ударите по войските по границата ще убият хиляди,но ударите по градовете-милиони!Ще се окаже че Ли напълно е подценил стратегическите възможностти на Русия и че сега народът му страда заради грешките му!

НО обяснението на руснаците ще е коренно различно-те ще кажат,че Ли е предател и американски шпионин продал се на американците за пари и че той е продал Китай за да им служи,че руската армия идва като приятел и че руснаците винаги са били приятели с китайците и че това кръвопролитие е само за да могат да се отслабят силите на Ли дотолкова,че китайският народ да може САМ да вземе съдбата в ръцете си,да се вдигне на бой срещу Ли и да отхвърли властта му.По всички възможни начини руснаците ще предават съобщението си на китайска територия и ще обещават помощ и щедри награди след войната на всеки,който е готов да се опълчи срещу диктатора им и да застане на страната им.Те ще кажат,че са направили всичко това не за да унищожат Китай,а за да дадат на китайският народ СВОБОДА след като се освободи от предателя!И въпреки,че ще има по един или два града тук и там,които да се съгласят да преминат на страната на руснаците и да им отговорят с искане за помощ срещу китайската армия,това ще бъдат само малки изключения където местните кадри от комунистическата партия ще вземат решението,че войната вече е загубена и е по-добре да клекнат пред Кремъл за да могат да запазят постовете и благините си.Това,което ще изненада дори самият Ли ще бъде масовата мобилизация на китайският народ ЗАД него въпреки огрмните грешки,които е направил.Причината няма да бъде,защото хората го харесват,а защото китайците ще видят,че все пак Америка СЕ НАМЕСИ на тяхна страна и пострада също както и тях.В годините на Ли на китайския народ ще му бъде представена версията за САЩ като МОДЕЛЪТ за подражание,към който ще трябва да се нагодят китайците.В момента китайският народ ВЕЧЕ харесва САЩ повече от Русия на нивото на обикновенния човек,но след като Ли вземе властта това ще се разшири и до държавно ниво където Китай всячески ще се опитва да убеди целия свят,че вече не е с Русия,а се стреми да се приближи към америка.Всъщност този прочес вече е започнал с избирането на Си Дзинпин,но в момента Китай все още се стреми да се покаже като нещо като „неутрална“ страна поддържаща връзки със всички,но по-силни със стария си съюзник от времето на комунизма заради братските им идеологии.Ли обаче ще успее да спечели довереието и на партията,и на народа като смело покаже на американците,че той иска да е с тях,но само,ако те се съгласят да спазват КИТАЙСКИТЕ УСЛОВИЯ за мир и след като Тръмп се принуди да отстъпи източнокитайско и юзнокитайско море на Ли,той ще спре да предявява повече претенции пред американците и всъщност тази победа няма да бъде изтълкувана от народа му като знак за унижение на един враг и за победа над друг народ,а като знак за уважение от един приятел и за отстъпление от враждебност пред новото китайско ръководство.Причината за това ще бъде,че след като китайски войски стъпят на Окинава и в Тайван Ли ще реши не да държи американците надалеч със заплахи от армията и флота си,а да ги прикани да си ПОДЕЛЯТ сферата на влияние като участват в проекта за записването на нова конституция на Тайван,този път като част от същинския Китай и изтегли корабите и армията си от Окинава веднага след като американската армия се съгласи да участва в гарантирането на сигурността на Тайван редом с китайската.С това той ще иска да покаже НЕ толкова на света,а на собствения си народ,че той всъщност не иска Америка да бъде техен враг,а приятел,просто е нужно китайците да се застъпят за техните права и те да диктуват условията,а не да чакат американците да им наложат волята си.Всъщност обаче този план за взаимно споразумение,който Тръмп ще приеме по неволя заради войната в Близкия Изток ще бъде разбран от китайският народ по КОРЕННО различен начин-за тях това ще означава,че Америка вече се е подчинила на китайската сила и че тя вече ги зачита като СВЕТОВНА свръхсила-позиция,която те винаги са искали да имат и уважението на една страна,която ще служи като пример за тях.Това ще подтикне китайците не да се държат с американците като със страна васал,която е изгубила конфликт с тях,а като с РАВНИ техни СЪЮЗНИЦИ и ще означава за обикновенния китаец само едно-че те вече са в СЪЮЗ със САЩ,а не с Русия и ако Русия нападне Китай и Америка се притече на помощ,то тогава истинските предатели НЕ са онези,които са допуснали огромната грешка да нападнат Русия,а онези,които са решили да предадат страната и народът си за да могат да се наслаждават наблагинките си.За тях сега вече Русия ще е ВРАГЪТ,а Америка-страната на мечтите-ПРИЯТЕЛ!

И именно това малко „фактче“,че убегне на руските плновници,които ще си помислят,че ако успеят да неутрализират тези сили верни на Ли останалата част от бюрото на китайската комунистическа партия ще успее да го свали,защото той няма да има армия с която да е защити,а падне ли Ли ще паднат и проамериканските му съюзници и Русия отново ще успее да притегли страната към сферата си на влияние и да използва огромните й ресурси срещу САЩ и съюзниците му.Соломонов ще излезе пред народа си с план за „неутрализирането“ на САЩ според който ще е достатъчно САМО да унищожат онези добре въоръжени китайски части,които вече са по границата им за да лишат Ли от подкрепата сред армията,от която той се нуждае за да се задържи на власт.След като той падне Китай ще се обърне към Русия,а заедно с него и всички останали азиатски страни,които не желаят война с Русия.Ще останат само Япония и Южна Корея на страната на САЩ,но те сами са твърде слаби за да се противопоставят на руско-китайския съюз и ако се обединят с китайците ще ги смажат за кратко време.След това ще може да прехвърлят цялата си армия в Калифорния и на територията на ЕС,където пострадали от руската сила западняците ще имат избора или да се предадат и да подпишат най-очаквания МИР с Русия или да ИЗМРАТ под руската ядреня сила подкрепена от армиите на съюзниците й-Руският народ много ЛЕСНО ще ПОВЯРВА на този план и ще си помисли,че ако САМО унищожат китайските танкови и ракетни полкове по границата им останалата част от китайската армия ще се разбяга и политбюрото на китайската комунистическа партия бързо ще приеме ИСТИНАТА,че няма как да спечели война с Русия и ще е най-добре да се предаде и да се върне ОБРАТНО при тях,този път като техен съюзник наказвайки Ли за дързостта му!НО докато руският народ няма да има проблеми да повярва в този план КИТАЙСКИЯТ ЩЕ ИМА!Всъщност ще се окаже,че обикновенния китаец ще бъде В УЖАС при мисълтта,че терорът от най-черните години на Мао може да се завърне отново и че страната ще спре развитието си сега,когато вече Е съюзник на Америка и те също са дали милиони жертви в тяхна ЗАЩИТА!И това ще бъде ПОВИКЪТ,за който китайците винаги са МЕЧТАЛИ през последните десетилетия!

Те ще си кажат:Най-накрая светът вече ни УВАЖАВА,най-накрая Китай е поел по път,който ще го направи ПО-ДОБРО място за живеене,най-накрая хората от най-развитите държави се обърнаха не като наши врагове,а като наши ЗАЩИТНИЦИ!Сега вече Китай Е част от света,в който искаме да живеем!!!Те ще си спомнят за историите на техните деди за репресиите на комунизма,за техни познати изчезнали безследно само защото партията е решила,че са били твърде „неудобни“ да говорят истините,които са говорили,ще си спомнят как Русия е била съюзник на Китай през цялото това време и как едва след като са възприели западния модел на икономика те са станали отново световната сила,която винаги са били и НАЙ-НАКРАЯ ще видят,че Ли в момента се опитва само да гради ВЪРХУ това наследство и да промени партията и държавата така,че страната да се приближава все повече до този Запад с които те винаги са искали да се сравняват,а не с изостаналата Русия и накрая ще си кажат,че Русия иска да им ОТМЪСТИ за избора им,защото са избрали ПО-ДОБРОТО!И затова сега ги напада.Ще си кажат,че ВРАГОВЕТЕ на родината са НЕ онези,които сега искат Ли да остане на власт и да продължи войната срещу Русия,а онези които искат да го свалят и да направят проблемите на Китай още по-дълбоки.И НАРОДЪТ САМ ще поиска Ли не само да остане на власт,но и да ОГЛАВИ съпротивата срещу Русия,докато не дойде ПОМОЩ от Америка.И докато руснаците си имат мантрата только,китайците също ще си направят една „мантра“-мантрата Америка ЩЕ дойде!
Когато се преодолее всяко изкушение, това което остава накрая е ИСТИНАТА!

planste

• Новичък
  • *
  • Публикации: 1
  • Дзен
Гласе,
Цитат
    Ето така се създава ПАНИКА сред хората,която може да е ПО-СТРАШНА дори и от самата СМЪРТ!     
Създава се, ако всички са съгласни. Един да не е, закона го знаеш.
Аз не съм съгласен с написаното от теб по темата! Тая няма да я бъде!
Казах!

Гласът на истината

• Редовен
  • *
  • Дзен
planste,ще бъда ИСКРЕН към теб:
Ако това,което написах досега се окаже истина и(пак подчертавам)ако този план е истина и събитията следват този ход,то тогава ШАПКА ТИ СВАЛЯМ,АКО ИЗДЪРЖИШ ДА СИ В ЦЕНТЪРА НА СЪБИТИЯТА И УСПЕЕШ ДА ИМ СЕ ПРОТИВОПОСТАВИШ!Бог да ме накаже,ако лъжа,напълно съм ИСКРЕН с теб!

Когато се натъкнах на този план аз наистина НЕ ЗНАЕХ на какво съм се натъкнал и се отнесох твърде пренебрежително към информацията,която бях получил.Отначало и аз си мислех,че това са поредните демонски лъжи и че това е някаква подигравка с мене,колкото да ме залъжат,че съм „голяма работа“ и се опитват да ме ментят по някакъв начин,НО ти казвам от личен опит,че където и да съм се опитвал да говоря за този план и каквото и да правя с него-резултата ВИНАГИ е един и същи-НЕЗАБАВНО МЕ АТАКУВАТ И СПИРАТ!

Тук вече НЕ ГОВОРЯ за някакви „измислени сенки“ или за „лоши внушения“ говоря за използването на РЕАЛНИ ЗАПЛАХИ ЗА ЗДРАВЕТО И ЖИВОТА МИ всеки път когато се опитам да поднеса тази информация някъде.Дори и СЕГА е така,въпреки,че смея да твърдя,че с времето моята психика става все по-способна да им устоява,моята концентрация става все по-силна за да разбулвам плановете им и успявам да спечеля все повече и повече ресурси в живота си за да мога да се ЗАЩИТЯ от заплахите им.Затова и все още съм на този свят,а не на 2 метра под земята и затова се ОСМЕЛЯВАМ да се пробвам да напиша тази информация и тук,въпрке всичките им ЗАПЛАХИ за живота ми(а те не са никак малко).

Просто чувствам,че съм стигнал до една точка,в която мога да поема РИСКА да го напиша и да посрещна последствията от това,а и защото аз чувствам,че това вече НЕ Е САМО „ПЛАН“,тоест някаква „хипотеза“,която би могла да се случи някъде в бъдещето,а сатанистите са я привели в действие и „шахматните фигури вече се нареждат по дъската“!

Чувствам,че вече и е дошло времето на тази информация и,че ако продължавам да си „стоя кротко“ снижен в низините и да си мълча може заради моето мълчание да ПРОПУСНА МОМЕНТА ДА ПРЕДУПРЕДЯ ХОРА,КОИТО НАИСТИНА БИХА МОГЛИ ДА ИЗПОЛЗВАТ ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ ПО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ,а това вече би било ГРЯХ както и да гледаш на него.Постави се на мое място,ако можеш-ако ЗНАЕШ нещо,което може и да е истина,но може и да не е,но си ЗАМЛЧИШ защото твърде много те е СТРАХ от последствията,които могат да ти дойдат на главата,ако го кажеш и си мислиш,че то така и така може да се окаже лъжа,затова по-добре да не се поставям в опасност като говоря за него,но то се окаже истина и като си си мълчал ти си пропуснал възможността да ПРЕДУПРЕДИШ хора,които биха се възползвали от тази информация и така да им СПАСИШ ЖИВОТА,то тогава това,което си направил било ли е ПРАВИЛНО или НЕ!?planste,можеш ли да се ПОСТАВИШ НА МОЕТО МЯСТО?Научил си нещо от Астрала,което може да се окаже жизненоважно за МНОГО,наистина МНОГО ХОРА,но си и получил съответната „опашка“ за това и сега ТЕ те гледат „под лупа“ какво,къде и на кого казваш и ЗАПЛАХИТЕ валят като градушка по твоята глава да си мълчиш,иначе.....................Тогава ти КАКВО би предприел??

В началото и аз си мислех,че това е някаква шега или те се ебават с мене,защото си позволих да ги предизвикам твърде много преди това и вместо да отстъпя и да бъда смазан всъщност СПЕЧЕЛИХ доста сериозно ЧИТКА срещу тях и „наградата“ ми беше да придобия способността да „надникна зад завесата“,която скрива всичко на този свят и да видя какво ТЕ НАИСТИНА ПРАВЯТ в момента,но след като получих тази информация в живота ми се случиха толкова много „инциденти“,които съвпадаха С АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ с моментите когато ТЕ отправяха своите заплахи,че за мене ЛИЧНО вече НЕ съществува СЪМНЕНИЕ в сериозността на тази информация и във важността й.Всъщност от повече от ГОДИНА се опитвам да я напиша някъде,включително и на този форум и ВСЕКИ ПЪТ когато тъкмо си намеря „местенцето“ да го направя в живота ми се случва поредния „инцидент“.Още с узнаването й имах проблеми с едни наши мутри и без малкото да ми счупят главата.Случайност,а?После боледувах от толкова тежка болест,че месец не можех да стана от легло-След това,когато най-накрая се реших да потърся място в интеренет където да споделя тази информация тъкмо като намерих хора,на които да я кажа ме ИЗХВЪРЛИХА ОТ ТАМ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!Пак ли е случайност?След това на няколко пъти живота ми се въртеше на 360 градуса и сменях работа,образование,градовете,в които живеех и жените с които бях и ВСЕКИ ПЪТ тъкмо когато успявах да установя някаква „стабилност“ в живота си посегнех ли към интернет за да говоря за тази информация все НЕЩО СЕ СЛУЧВАШЕ!Тези,на които съм казвал СЪЩО се оказаха ЗАСЕГНАТИ от „странни случайностти“ в живота им и досега НЕ СЪМ ПОПАДАЛ И НА ЕДИН ЧОВЕК,КОЙТО Е РАЗБРАЛ ЗА ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ И СЕ Е „ОТЪРВАЛ“ БЕЗ ПРОБЛЕМИ!

И съм НАПЪЛНО ИСКРЕН С ТЕБЕ!Само ако взема всички „случайностти“,които съпътстваха разгласяването на тази информация вече чувствам,че се е насъбрало достатъчно за да бъда ЗАГРИЖЕН дали в нея няма дори зрънце истина,а като включа и това,което гледам по НОВИНИТЕ вече се чудя дали дори не съм закъснял с разгласяването й!2-ма от 5-мата ВЕЧЕ СА НА ПОЗИЦИЯ!Е,разбира се планът включва много повече от избирането на Тръмп и Макрон и дори половината от това,което им е нужно на сатанистите да започнат тази война те още не са успели да го направят,но я само МИ КАЖИ ТИ ВЯРВАШЕ ЛИ ПРЕДИ ГОДИНА,ЧЕ ТРЪМП ЩЕ СТАНЕ ПРЕЗИДЕНТ НА САЩ?Щото ще ти кажа какво АЗ ЗНАЕХ още като му видях физиономията по телевизията кагота даваха репортаж от първия дебат между кандидатите за президент вътре в САМАТА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ.

Още ТОГАВА ЗНАЕХ,че този човек ще бъде новият президент на САЩ,а това беше преди повече от 1 година ПРЕДИ изборите!Даже може да ти покажа мои постове „на базик“(но НЕ ТОЧНО)от други форуми в интернет където казвам,че Тръмп ще стане президент на САЩ МЕСЕЦИ ПРЕДИ ИЗБОРИТЕ,а по това време НИКОЙ не вярваше на това.След като го избраха вече окончателно СПРЯХ ДА СЕ СЪМНЯВАМ в сериозността на получената информация и затова съм тук-ВЯРВАМ,че дори и в най-забутаната „дупка“(Властимире наистина НЕ ИСКАМ ДА ОБИЖДАМ ФОРУМА ТИ НЕ ГО КАЗВАМ С ПРЕНЕБРЕЖЕНИЕ КЪМ СЪЗДАДЕНОТО ОТ ВАС С МНОГО ТРУД МЯСТО)в Интернет да го напиша,та пак ще е ПО-ДОБРЕ отколкото да си замълча за него.

А вече са двама от петимата,остават още 3-ма и ако го карат с тая скорост(по един на година)значи някъде около 2020ни чакат ОГРОМНИ пробеми.Сега,много добре РАЗБИРАМ(наистина се поставям в положението на скептиците,които си мислят,че това е просто някакъв „сън“ или „видение“ и че в него няма нищо вярно)тези,които се съмняват в тази информация,но хора Тръмп в Америка и Макрон във Франия ВЕЧЕ СА „опасна комбинация“,а можете ли да си представите,ако НАИСТИНА се появи един нов религиозен лидер,който да доуври водата на целия Близък Изток сякаш това което вече имат им е малко и супер-националист в Китай който да поиска те да си вземат цяла Азия.Тогава КАКВО ни чака всички нас,а?А това толкова невъзможно ли ви се вижда като виждате какво става в момента,а?

Разбирам скептиците и им влизам в положението,но от това което съм ПРЕЖИВЯЛ НА ГЪРБА СИ заради опитите ми да говоря за този план и от това,което виждам по новините СМЕЯ да твърдя,че това вече не изглежда като някакво „съновидение“ или „простотия“дело на лудия ми мозък,а като на ВЪЗМОЖНА РЕАЛНОСТ,която ни дебне зад ъгъла!Вие съгласни ли сте с мене?

Все още най-важното не се е случило и все още това може да изглежда като „съновидение“,но предпочитам да го напиша някъде където хората могат да го видят ПРЕДИ да се е случило,а не СЛЕД като се случи.Какъв „предсказател“ е този,който говори за събитията СЛЕД като са се случили,а?А така поне ще мога да покажа на някого,че не си измислям,че ъм знаел за случващото се преди то да се случи,ако то наистина се случи после.А ако не се случи-Аз самият ще си ОТДЪХНА С ОБЛЕКЧЕНИЕ!

Затова и го написах тук.Имаше още едно място където щях да пиша,но отново дойде „низ от НЕОБЯСНИМИ СЛУЧАЙНОСТТИ“ и не можах да се възползвам от него,а както виждате часовника вече тиктака и може би дори съм изтървал „срока“ за да СПРА да се крия и най-накрая да ИЗЛЯЗА НАПРЕД с това което ЗНАМ!

Мислите ли,че постъпвам ПРАВИЛНО?  ??? ??? ??? ???

Гласът на истината

• Редовен
  • *
  • Дзен
Сега като си гледам какво съм написал ми се струва,че „оцветяването“ може би наистина е дошло твърде в повечеко в тази тема.Интересното е,че докато пиша не ги забелязвам тия раоти,а чак след като мине известно време и развия темата тогава мога да получа обща представа какви съм ги свършил,но тогава пък вече става твърде късно да правя корекции.Но тая тема ми е твърде важна,направо НАЙ-важната от всички,в които съм писал досега според мен и смятам,че точно тук „визуалните ефекти“ трябва да отстъпят на съдържанието,за това от нататък ще СПРА да използвам цвят в темата и ще я карам само на главни букви и подчертаване от време на време колкото да се покажат най-важните неща.

Причината е,че тази тема не е като останалите неща,които съм писал досега където и да е било в Интеренте.Смятам,че тази тема е NB(nota bene)за мене,защото за разлика от всичко друго,което съм писал,тя не се отнася за далечното минало и а събития случили се преди 100 000години или древни езици,а е свързана с нашата действителност ТУК и СЕГА!Виждам,че във форума няма раздел посветен на такава тематика и честно да ви кажа искренно са радвам на Wolfgar,че е запознал подобна тема,защото иначе щях много да се чудя къде да го сложа този план във форума.Но тази тема ми предоставя перфектната възможност да го направя,защото така мога да свържа миналото с бъдещето и да покажа как това,с което темата започва се продължава и до ден днешен и какъв краен резултат искат да получат наследниците на онези СЪЩИТЕ лчностти,за които става въпрос в началото на статията.А възможност да „затворя кръгът на времето“ и да свържа миналото с бъдещето според мен е есенцията на историята-да проследиш един поток от събития от техния произход до техния завършек,което и названието на подраздела.Затова сякаш „ми е съдено“ да пиша именно тук и в тази тема и се надявам да можете да схванете тази изпълнена със смисъл,но същевременно „тънка“ връзка между събитията в тяхната ЦЯЛОСТ.Тоест,да не мислите за историята като за разказ за отдавна отминали събития,а за един НЕпрекъснат процес започнал в миналото,но развиващ се в настоящето и насочен към определена цел(тази цел е това,което планът иска да разкрие)в бъдещето-Сигурен съм,че ако успеете да погледнете от този по-широк контекст на събитията ще успеете и да разберете ЗАЩО избрах тази тема за да пиша за бъдещи събития,макар и да не е това разделът във фрума посветен на тях-Надявам се и администрацията и създадателят на таи тема Wolfgar също да успеят да схванат тази „тънка“ връзка и да ми разрешат да продължавам да изпълвам тази тема със съдържанието,което досега съм вложил в нея.

Благодаря предварително! 

Гласът на истината

• Редовен
  • *
  • Дзен
А сега да се върна на темата.Проблемът е,че това вече НЕ Е САМО „ПЛАН“!Докато избираха Тръмп можех да повярвам,че това е просто една „алтернатива“ на бъдещето,което ни очаква и че сатанистите могат да обърнат лозката,ако „подуха вятъра“ в друга посока-СЕГА обаче вече не съм на същото мнение!

В момента се намираме някъде между началото и средата на втората част на плана им и това,което предстои ще са предимно събития насочени към ЕС и отношенията му с другите страни в света-арабите,Турция,САЩ,Русия и т.н..Първата част бе послветена на Америка и за съжеление Тръмп успя по „брилянтен“ начин да си изиграе ролята на раединител на тази нация без значение дали е искал да го прави или не.Проблема при сатанистите е,че веднъж успеят ли да се „увият“ около тебе КАКТО И ДА ПРАВИШ все ще си ОСТАНЕШ В ЛАПИТЕ ИМ докато искаш да запазиш някакво „положение“ в обществото.Единственият начин да се отделиш от тях е да забравиш за всичко и всички около теб и да потеглиш наВЪТРЕ!Само тогава имаш ШАНС да спечелиш.За съжаление обаче за която и държава по света а говорим политиците й са твърде далеч от това ниво на действие и резултатите са налице.

Така стана и с Тръмп след като го избраха.Каквото и да обещаваше и сега каквото и да прави сатанистите вече са му предначертали пътя и са го впрегнали като товарна кобила да осъщуствява плановете им.Това беше и 1-ва фаза от плановете им-да сложат на най-важното място в най-силната държава на света човек,който не е за там и не може да се справи със задълженията си,но може да УБЕЖДАВА простият народ,че е способен да им осъгури всичко,което те желаят.Резултатът-управление на глупавото и НЕКАДЪРНО мнозинство,което чрез собствените си страхове ще обрече не само страната си,а ицелия свят на низ от конфликти,които ще кулминират в неизбежна война каквато светът не е виждал.Те ЗА ТОВА СА ГО СЛОЖИЛИ!Знам,че за някой от вас избирането на Тръмп може би беше супер изненада и много хора не вярваха,че това е възможно преди да се случи,но НЕ ПОДЦЕНЯВАЙТЕ САТАНИСТИТЕ-Тръмп ВИНАГИ е бил част от плана!И тук искам да подчертая ВИНАГИ,защото без Тръмп на власт в САЩ и многото проблеми,които ще произтекат от него на тази позиция голяма част от събитията предвидени от сатанистите в плана им не биха били възможни.На тях просто им е НУЖЕН ПАОС и Тръмп е ОСТАВЕН да бъде там да им го осигури.НЯМА ДРУГА ПРИЧИНА ДА ГО ДЪРЖАТ ТАМ!Затова не си мислете,че той е направил някакъв „преврат“ или е надхитрил системата.Цялата каша около Хилъри беше създадена и поддържана УМИШЛЕНО,защото Тръмп им е НУЖЕН!!!!!!!!!!!Разбирате ли?

А сега предстои да се изиграе „второто действие от театрото“ за пред света-Макрон в Европа.Това,което направи Тръмп в Америка сега е нужно да направи Макрон във Франция.На сатанистите им е пределно ясно,че дори и цялата полиция да накарат всекиго да следи в реално време НЯМА НАЧИН да се справят с народното недоволство стигне ли критични граници.За това са и тези „отдушници“-политически фигури,които изглеждат против статуквото за да могат да „кондензират“ омразата на хората към властта,която ги подтиска в посока подходяща за насочване от същите тези хора,от които искаме да се освобоим.Това става чрез подбирането на специални „политически фигури“,които да служат като проводници на това едоволство само че накрая да го проведат в посока ИЗГОДНА на сатанистите,а не срещу самите тях.Един вид да използваш отровата на змията СРЕЩУ самата нея!Така разъждават те за нас!Тръмп в Америка е точно такъв тип човек-харизматична личност,която успява да мобилизира и обедини хората,но и също така ПЪЛЕН НЕКАДЪРНИК що се отнася до ключови сектори като външната политика,отбраната,здравеопазването,образованието и т.н..Той може и да разбира достатъчно от икономика за да поддържа висок жизненият стандарт на американците и да осигури нои работни места,но НЕ това ги интересува сатанистите-те искат ВОЙНА и тъй като Тръмп е НЕКАДЪРНИК във външната политика и отбраната то вече се вижда,че те могат доста лесно да го манипулират за да извършва такива глупостти,каквито никой преди него не си е позволявал да направи и да тласне света към една нова световна война.На сатанистите НЕ ИМ ПУКА дали американците ще си получат работинте места и ще изгонят мексиканците от страната си,ако външната им полотика върви към дразнене на Русия и подстрекаване на конфликти по цял свят,така че да могат да си постелят пътя към ВОЙНАТА с главни букви,след която ще се възцари техния нов световен ред.И ето как Тръмп ще може да се окаже МНОГО по-полезен от Хилари.Затова и му позволиха да влезе в Белия дом и каквото и да става със Сирия или Северна Корея докато им осигурява нужната външна политика ще го държат там.Никой от онези предричащи бързото падани или импийчмънт на Тръмп няма да познае-писано му е да управлява чак докато ракетите почнат да падат върху главите на същите гласоподаватели,които са му дали ВЛАСТТА да започне това БЕЗУМИЕ!Това ще бъде и тяхното наказание задето са дали гласовете си в ръцете н един ИДИОТ-така сатанистите смята да „затворят кръга“ и накрая чрез Кармичния закон американците да накажат САМИ СЕБЕ СИ като действията им доведат до ВОЙНАТА,която е нужна на елита за да стане властта му ПЪЛНА!И КОЙ ще бъде виновен за този хаос,а?

Естествено-ПРОСТИЯТ НАРОД,защото той отново е дал гласът си на човек,който не познава и над който не може да влие,но който изглежда толкова „ЯКО“,че народът ще може да се припознае в него.А това ще си ИЗЦЯЛО ТЯХНА ГРЕШКА и сатанистите ще могат да си ИЗМИЯТ РЪЦЕТЕ за пред Бога,че те видите ли ХОРАТА ГО ИЗБРАХА и ние НЯМАМЕ ВИНА за това и ще им се СМЕЯТ НА ПРОСТОТИЯТА на обикновенните американци,когато те ще трябва да заплатят грешките на Тръмп с ЖИВОТА НА БЛИЗКИТЕ СИ!

Пътят към този свят постла част 1-ва на сатаниския план и затова Тръмп сега е президент в Америка.Част втора изисква „същия номер“ да „врътне“ Макрон в ЕС.На него му е „писано“ да стане първият ИСТИНСКИ ПРЕЗИДЕНТ на Обединена Европа и да вкара ЕС в същия кален гьол,в който Тръмп ще вкара американците.Само че тъй като това е Европа и културата на хората е различна затова и Макрон е от по-„различно тесто“ замесен.Аз СЪМ във Франция и мога да ви кажа,че макар да е на власт от много скоро Макрон ВЕЧЕ УСПЯ да влезе под кожата на обикновенните французи и вече всеки тук ЗНАЕ какво да очаква от новия президент.А на него му е писано да стане НЕ САМО лидер на ФРАНЦИЯ,а и на целия ЕС!И ще го направи правейки същото както това,което прави и тук във Франция-ще ни даде това което НА НАС НИ СЕ ВНУШАВА,че най-много искаме,а в замяна ще ни ОТНЕМЕ това,което НАЙ-МНОГО НИ ТРЯБВА-било то икономическа независимост,било то граждански права,било то свобода на придвижване.Проектът Макрон цели в ЕС да стане същото,което вече става в САЩ,само че „поевропейчено“.Тъй като се смята,че ние(европейците)имаме далеч по-висока култера от американците(дали е така наистина НЕ ЗНАМ,но поне сатанистите поддържат тази теза)Макрон трябва да е човъкът,който действа с „кадифени ръкавици“ за да убеди европейските народи,че ЗАЕДНО е по-добре и ЕДИНСТВЕНИЯТ,който може да свърши тази работа в момента е ТОЙ!

Нека не се лъжем-в момента ЕС се държи благодарение най-вече на ЕДНА ДЪРЖАВА-Германия.Тя е ДВИГАТЕЛЯ на съюза и без нея няма как да си представим ЕС изобщо да го бъде.Затова и немците изискват „своето“ при вземането на решенията и когато се обсъжда нещо именно немският глас да е НАЙ-ТЕЖЪК.Така беше и с бежанците,и с Русия,и с Тръмп,и със социалните закони,и с кво ли още не.НО на Макрон му е поставена за задача да ПРОМЕНИ ТОВА!И за целта сатанистите ще му осигурят една малка „парламентарна кризичка“ в Германия,която да позволи на Франция да ИЗЗЕМЕ всички онези роли,които до момента Германия държеше за себе си.И след има няма и година НЕ Германия,а именно Франция да стане „сърцето на Европа“ и външната политика на този съюз да се гласува именно от нея.Ето ви нещо,което може да се ПРОВЕРИ ВЪВ ВРЕМЕТО!

Ако се съмнявате в думите ми и си мислите,че ви будалкам нещо с този план,тогава поне направете ТОВА-ПРОВЕРЯВАЙТЕ събитията спрямо това,което съм писал тук.Ако аз съм ЛЪЖЕЦ или съм допъснал грешки-ще можете да ме оборите СЪС СОБСТВЕНИТЕ МИ ДУМИ!Какво по-добро от това?Какво повече можете да искате?

За това и мисля,че вече НЕ МОГА ДА МЪЛЧА за това,което знам за сатанистите и техните планове-щото те вече НЕ СА просто „планове“,а ЧАСТ ОТ НОВИНИТЕ и събитията за които говоря вече не принадлежат на далечното бъдеще,а на настоящето или дори на са вече в близкото минало.Ако наистина съм СБРКАЛ някъде-тогава,моля Ви,ОПРОВЕРГАЙТЕ МЕ СЪС СОБСТВЕНИТЕ МИ ДУМИ!   ;)

Гласът на истината

• Редовен
  • *
  • Дзен
Така както Тръмп взе властта в САЩ,Макрон ще се опита да вземе тази в ЕС.Само,че подходът му ще бъде нещо като „огледален Тръмп“.Ако сте добре запозната с методите на работя на сатанистите може би знаете,че те са направо вманиачени по символиката на огледалото и на „обърнатото значение“ на символите,което то предава.Тоест,ако трябва да пренесем това в политическата интрига в наши дни обръщането на Тръмп ще означава лидер,който действа като ПРОДЪЛЖЕНИЕ на политиката на т. нар. Establishment както го нарича Тръмп и който кара хоррата да продължат,ако не и да ускорят възприемането на онези ценностти,които те са възприемали досега вместо да им съдава контрапункт.Горе-долу това и започва да прави Макрон сега.Вече започнаха първите му опити да промени френския бизнес модел към по-голяма ориентация към собствениците на капитал и да продаде на народа това като едва ли не „разширяване на правата му“.Някой се вързаха,но повечето просто ги е страх,че наистина цялата социална държава ще излезе твърде скъпо и в един момент просто държавата ще фалира,а вече данците няма накъде да се вдигат.Но това си е наш проблем и не искам да ви занимавам с френско социално осигуряване тука във форума.Тезата ми е,че той успява да проква такива „тънки“ моменти сред хората,които всъщност са против тях,но успява да ги замаскира така,че да му повярваш,че МИСЛИ ЗА ТЕБ.И много хора имат това усещане.Харесва ли ви или не ТАКА СЕ ГРАДИ ДОВЕРИЕ и ако успява тук където хората са като „имунизирани“ срещу твърде силна държавна власт,си представям какво може да направи в народи,които са свикнали да разчитата на по-силна държава като българският.Така той от една страна е като Тръмп,защото успява да „продава“ на хората „сделки“(Тръмп има една много хубава книга-„Изкуството на сделката“ където на практика казва,че всичко в бизнеса опира до това да знаеш как да ИЗЛЪЖЕШ противниците си,та нещо такова е и политиката му до момента,ако не сте дабелязали-търси начини и успява да ЗАЛЪЖЕ избирателите си,че ги защитава дори и когато предлага закони в техен ущърб,абе САТАНИЗЪМ,какво друго мога да ви кажа),към който те да прикрепят чвствайки,че те ще им донесат ефекти точно обратните на това,което в действителност ще получат,но също така е и „анти-Тръмп“,защото той не се опитва да създаде контрапункт на досегашната система,а да продължи нейната пътека и защитава ценносттите й.Естествено всичко това е ДОБРЕ ОБМИСЛЕНА СТРАТЕГИЯ от страна на глобалния елит,защото НЕ СЕ ЗАЛЪГВАЙТЕ-ВСИЧКО Е ПЛАНИРАНО ПРЕДВАРИТЕЛНО ОТ ТЯХ!Нито идването на Тръмп,нито това на Макрон бяха „случайностти“ и никой от двамата НЯМА РЕАЛНА ВЛАСТ!Те са просто поредните МАРИОНЕТКИ избрани да свършат конкретна работа,както много поколения политици преди тях.За Тръмп целта е да накара САЩ да станат толкова АГРЕСИВНИ,че сатанистите за могат да си получат ВОЙНАТА(с главни букви),който веднъж завинаги да им построи отвратителната световна система,която те открай време искат да създадат,а за Макрон „планът“ предвижда да се създаде един нов ОБЕДИНЕНЕ ЕС,в който всички нации да ПРЕДАДЕТ националното си достойнство пред ЗАПЛАХАТА от по-голяма външна сила и така властта на сатанистите в континента да се КОНСОЛИДИРА ЛЕСНО ПОД ВОЛЯТА НА САМИТЕ ХОРА!

За да може Макрон да създаде обединената му Европа обаче първо ще му е нужне повод.Той вече има един в лицето на поведението на страните от Източна Европа,които не споделят всички западни „ценностти“ и се опитват да създадат алтернативен ЕС вътре в самия ЕС,но това няма как да му стигне само по себе си.Затова му е нужно нещо МНОГО по-голямо.Нещо като КРИЗА В НАЙ-ГОЛЯМАТА ИКОНОМИКА НА СЪЮЗА.Говоря за Германия и ного й проблеми в момента.Както знаете сега там ще има избори и съвсем скоро ще трябва да се разбере накъде ще тръгне ДВИГАТЕЛЯТ на Европа.Това ще е и възможността,която сатанистите искат за да избутат Макрон напред и да осъгурят на европейците възможността да прегърнат една „нова визия“ за Европа,която да си „спаси“ от проблемите,които САМИТЕ ЛИДЕРИ НА ЕС СЪЗДАВАТ!Тоест,отново сатанистите ще се опитат да използват старата схема на проблем-реакция-решение като създадат решение на проблемите,които САМИТЕ ТЕ са създали!За тази цел им трябва ХАОС за да им послужи за ОПРАВДАНИЕ за реда,който искат да издигнат.Проблеът ще са т.нар. „нацисти“,които ще искат според тях да „завладеят“ Германия,а решението ще бъде-НОВАТА ЕВРОПА на Макрон.Това,което ще се случи на тези избори ще бъде,че твърде много немци ще гласуват за „алтернативни“ партии,които по един или друг начин са заклеймени от общественото мнение като НЕОНАЦИСТИ!Някой от тези паритии наистина са такива,но повечето просто са ПАТРИОТИЧНИ ОРГАНИЗАЦИИ,които искат да се спре наплива на бежанци в Германия и по улиците на големите немски градове да има повече немци отколкото чужденци.Аз не виждам нищо лошо в това(а АЗ САМИЯ СЪМ ЧУЖДЕНЕЦ В ЧУЖДА СТРАНА),но според медиите в Германия това ще е като национална катастрофа и Меркел ще трябва едва ли не да обявява извънредно положение за да СПАСИ СТРАНАТА!Това ще подклади едва доста ДЪЛБОКА и ПРОДЪЛЖИТЕЛНА криза в Германия,която от политиката ще са прехвърли в икономиката,а от там и в съзнанията на обикновенните немци.Ситуацията ще се приближи до точката на КИПЕНЕ на обществото и тогава е ПЛАНИРАНО Макрон да дойде като „рицар на бял кон“ от съседна Франция с РЕШЕНИЕ угодно и на бежанците,и на немците.

Гласът на истината

• Редовен
  • *
  • Дзен
Всъщност планът НЕ е насочен толкова към спасяването или потъването на самият ЕС като организация сама по себе си,а към създаването на напрежение по оста САЩ-ЕС,което да нагнети още повече проблеми в и без това вече обтегната глобална ситуация.Както Ви казах планът на сатанистите е да се стигне до ВОЙНАТА,която им е нужна за да могат те един път завинаги така да консолидират властта си над тази планета,че да НЯМА МЪРДАНЕ в близките няколкостотин години от плановете им,но за да успеят да го направят ще им е нужно много повече от това Тръмп да се заяжда със Северна Корея.Нека бъдем ЧЕСТНИ-сегашните транжирани по новините „сбивания“ със Северна Корея или Сирия е АБСУРДНО да могат да се продадат на масата от населението като повод за началото на Трета световна война и дори и да има сблъсъци с руски военни части в Срия или(не бай Боже)взривове на корейски ядрени ракети в Далечния Изток нито обикновенния американец,нито обекновенния руснак са готови да тръгнат на нова световна война заради това.Да,РЕГИОНАЛНО това може да създаде огромни проблеми и да има войни,който да засегнат по няколко страни и стотици милиони души,но НЯМА КАК заради Сирия или Северна Корея сатанистите да убедят целия свят,че е нужна нова световна(подчертавам мащаба)война.Може и да успеят да вкарат САЩ или Русия във война по този начин и да убедят обикновенния човек в тези страни,че има нужда там да е прати рмията,но НЕ МОГАТ да го убедят,че заради няколко къса земя на корейския полуостров или в сирийската пустиня си струва да започнат световна война!Не и ВОЙНАТА,която им е нужна.

За да може това да стане е необходимо да се нагнети далеч повече напрежения от това,което вече е вкарано до момента.Този процес вече е започнал и започнахме да виждаме неговите „развити“ стадии с избирането на Тръмп или заплахите на Путин,че ако американците бомбардират руски военни „по погрешка“ в Сирия руската ПВО(може би пак „по погрешка“)ще свали американски самолети,но както вече казах сатанистите са много далече още от напрежение на глобално ниво,такова каквото им е нужно за да могат да започнат нова световна война.Затова процесът на нагнетяване трябва да продължи и следващата логична стпка е да засилят напрежението по остта САЩ-ЕС.Първата стъпка беше да „скарат“ САЩ и Русия,защото по времето на Буш младши нещо двете страни се бяха сближили твърде много и на тях им стана НЕприятно отношението на американците и руснаците едни към други-ако това беше продължило можеше да се стигне и до там да НЕ могат да сеят повече конфликт между тях-представяте ли се каква КАТАСТРОФА би било това за сатанистите!??Но след многото поразии,които черният(той не е черен САМО заради цвета на кожата си-имаше още много други причини да сложат Обама на власт,освен цвета на кожата му)президент направи това вече е НЕмислимо!Както видяхте за последните 5-6 години той успя да вкара толкова много НАПРЕЖЕНИЕ(за радост на сатанистите)в отношенията между тези две страни,че сега вече те са на същите страстти,на които бяха и по времето на Студената война.Накрая се стигна чак до там американците да са готови да заложат на Тръмп въпреки очевидния му провокативен стил,за който не е толкова трудно да се досети човек,че може да докара до нова световна война,и всичките простотии,които изтърси в Интернет или по националната телевизия и така напрежението както вътре в САЩ,така и извън него достигна своята КУЛМИНАЦИЯ-и от тук нататък пътят за осъщетвуването на истинският план на сатанистите вече беше ОТКРИТ!А сега пред очита на всички ви се разиграва „второ действие“ от театъра „Трета световна война“ на сатанистите с участието на САЩ,Япония,Китай,Русия и двете Кореи.НЕ си мислете,че сегашните „опитчета“ на „царството-отшелник“(буквален превод на The Hermit Kingdom,както в световните медии наричат Северна Корея в момента)със разнообразни ракетки,сателити и ядрени бомби са нещо „случайно“ и че по този начин някакъв ЛУД диктатор се опитва да уплаши цял свят за да защити ненормалния си тираничен режим и че зад тях НЕ стои „по-толяма риба“.Да,знам,че в момента е широко разпространена конспиративната теория,че те са опит на Русия да уплаши Тръмп,че ако не му играе по свираката ще има и още повече и то по-ужасни „събития“ в разнообразни точки на света и че това,което става сега там е всъщност само началото на едно по-мащабно руско „присъствие“ в международната дипломация и че така Путин е решил да покаже на запада колко е важен той за световната дипломация,но всъщност това НЕ Е ИСТИНСКАТА ЦЕЛ на сатанистите!Не,те НЕ се опитват да използват Северна Корей като разменна монета в отношенията САЩ-Русия.Целта всъщност е СЪВСЕМ РАЗЛИЧНА!Целта е Китай!И по-специално СЪЗНАНИЕТО на китайския народ!Както ви казах ВОЙНАТА на сатанистите ще започне с ядрена размяна между Китай и Русия,а НЕ между Русия и САЩ,както почти всички на света биха очаквали да започне една нова световна война.Обаче за да стане това е необходима КОРЕННА промяна в политиката на Китай спрямо Русия.И за да стане това е необходим съответния СТИМУЛ-и тук идва Северна Корея.Истината е,че за Китай няма НИЩО ПОЛЕЗНО в една ядрена война на Корейския полуостров и въпреки,че на Пекин от много години НЕ МУ ХАРЕСВА сближаването на Южна Корея със САЩ и още повече с КРЪВНИЯ ИМ ВРАГ-Япония,то поддържането на една НЕконтролируема ядрена заплаха на Корейския полуостров е МНОГОКРАТНО ПО-ЛОША АЛТЕРНАТИВА от превземането на Северна Корея от Южна и обединението на двете след война с американско участие.Причината е,че въпреки,че Китай може да упражнява „известен контрол“ на Северна Корей и да я използва за да плаши японците и американците през същото време икономиката на Китай е СИЛНО ЗАВИСИМА от износа им,а той пък от благоволението на АМЕРИКА!В момента ситуацията е такава,че ако спрат търговските отношения между Китай и Америка Китай ще загуби МНОГО повече от САЩ!Да,вярно е,че Китай вече е първата икономическа сила в света и че те произвеждат на практика ВСИЧКО,което може да се произвежда,НО най-големият им пазар и търговски партньор е именно САЩ и пласирането на продукцията им зависи най-вече от НЕГО!Така,че ако Америка има проблеми на корейския полуостров и „затъне“ там не само тяхната,а и самата КИТАЙСКА ИКОНОМИКА ще пострада ТЕЖКО от тази война и това ще причини много повече проблеми на и без това вече затъващата им икономика.Единствения победител от такава война би бил Русия,защото затъвайки във война на Корейския полуостров САЩ ще повлече след себе си и Китай,който ще бъде ИЗНУДВАН от Путин да мине в позицията на ПОДЧИНЕН на Русия и така тя ще може да излезе като големия победител на международната сцена,която е надвила и двамата си основни конкурента дипломатически и така е успяла да се възползва от статуса си на Велика сила за да им покаже,че винаги има начин да ги постави натясно.Така тя ще може да излезе с по-силна позиция от един такъв бъдещ конфликт и да се намеси в следвоенната ситуация не само на Корейския полуостров,а във всеки бъдещ конфликт,който може да изникне където и да е било в бъдещето!Такава е и „ИГРАТА“ на Русия в момента.Затова и тя подстрекава Северна Корея към още по-активна разработка на нейната ядрена програма за в бъдеще-защото САМО ТАКА може да си осигури „ябълка на раздора“,която да й гарантира още повече ВЛИЯНИЕ в региона,а от там и на световната сцена в бъдеще.Затова и НЯМА да има „финална резолюция“ на ООН по въпроса за Северна Корея(Русия,а НЕ Китай)ще я блокира,затова и няма да има война с нея-пак руснаците ще осигурят „прикритието“ което е необходимо на режима в Пхенян за да продължава развитието на оръжията си.Затова и НЯМА да има разрешение на конфликта чак до времето когато Корея и със Северната,и с Южната част на полуострова си мине в състояние на ВОЙНА с или против Китай и Америка когато дойде времета за ВОЙНАТА и сатанистите най-накрая задвижат РЕШАВАЩАТА част от плана си,както написах по-горе.Ето ви отново проверими мои ПРЕДСКАЗАНИЯ!

Сега обаче трябва да ходя на работа-обещал съм да работя дори и в събота(въпреки,че тука да се работи през уикенда си е направо ГРЯХ хахахахахахахаха  ;D    ),но ОБЕЩАВАМ,че този път няма да оставя тази тема „висяща“ и като се прибера и утре ще напиша още много за сатанинския план и това как събитията,които виждаме в новините ДНЕС се „връзват“ в него.Смятам,че това е тема с ОГРОМЕН ИНТЕРЕС за всекиго,който търси ВРЪЗКАТА между езотериката,конспирацията,способността да се набира информация за бъдещето чрез окултни методи и все пак сегашната политическа обстановка и заради това смятам да продължа да пиша докато не приключа този „преглед на събитията“ от настоящето,а после ще се върна да си довърша разказа за сатаниския план и това какво ще стане след ядрената размяна между САЩ,Русия и Китай в първите дни на Третата световна война.Все пак смятам,че дори и един човек да прочете темата и да вземе написаното от мен насериозно пак ще съм направил НЕЩО за бъдещето,защото така ще има някого,който е ПРЕДУПРЕДЕН за събитията и знае какво планират тези отгоре,така че когато дойде страшния ДЕН ще има някого който ще е наясно с това какво става и ще може да предаде информацията нататък към хората,които в действителност ще бъдат ЗАСЕГНАТИ от това,но няма да знаят какво става..Заради това го и правя!Един човек да знае-все ще има на кого да го каже!

П.П.Всъщност НЕ очаквах да правя такъв „обзор на събитията“ от реалността сега преди още да съм си довършил темата,но коментарът на planste ме подтикна към това и сега смятам да го довърша и тогава да продължа с предсказанието си за плана на сатанистите.Но понеже виждам,че това се връзва що-тоде ДОБРЕ с темата(поне от това,което аз виждам до тук)смятам,че подобни „навременни коментари“ към този план биха били добра добавка към нея и смятам да правя „обзор на събитията“ от новините и на това докъде е стигнал плана от време на време за да покажа на четящите,че това не е някаква „история“ измислена от мене за да се „правя на интересен“,а е ДЕЙСТИТЕЛНОСТ,която сатанистите искат да създадат за всеки един от нас!Естествено НЕ искам да твърдя,че светът ще се развива на 100% по плана и че това е някакво неизбежно пророчество за бъдещето ни-моля ви НЕ МИ СЛАГАЙТЕ ДУМИ В УСТАТА-АЗ НЕ ТВЪРДЯ,ЧЕ ВСЕКО КАЗАНО ОТ МЕН ЩЕ СЕ СЛУЧИ!Но все пак показването на този план на бял свят е ПО-ДОБРЕ отколкото да го крия само за себе си,нали така?

Смятате ли,че върша ДОБРО като разказвам за това,което знам на хората вместо да крия тази информация за себе си заради СТРАХЪТ какво би станало,ако твърде много хора научат за нея и си имам проблеми със сатанистите,ако този план се разчуе?Смятам,че вие тук в този фрум сте ДОСТАТЪЧНО УМНА АУДИТОРИЯ за да знаете КАК да разпространявате пдобна информация и че тя ще достигне до хората,които наистина имат нужда от нея в точното време по точния начин,а няма да я използвате за да направите някоя „сензация“ в новинарски сайт където тя нито ще се приеме със сериозността,която заслужава за да бъде разпространявана,а само ще ми навлече още повече ПРОБЛЕМИ вече не само със силите,които се опитват да я опазят в тайна,но и със техните СЛУЖИТЕЛИ В РЕАЛНИЯ СВЯТ!

Когато дойдо х в този сайт смятах,че това е един Safe Harbor,на който бих могъл а акостирам и да говоря сериозно сред БРАТЯ и СЕСТРИ способни да му изслушат и възприемат,а не просто един форум,на който да „списвам“ каквото там искам да кажа за да придобия известност.Прав ли съм?

Гласът на истината

• Редовен
  • *
  • Дзен
За да завърша мисълтта си от предния пост целта на цялата паника около Северена Корея всъщност не е някакъв „луд диктатор“ да тероризира света като показва колко мощни ядрени ракети е успял да създаде,а Русия да притисне САЩ и Китай в дипломатически конфликт,който да отслаби и двете страни,така че тя да може накрая да се появи като единствения възможен гарант за мира и сигурността в региона,а от там и да покаже на целия свят,че уреждането на конфликти където и да е било по света е НЕвъзможно без руската дума.Затова на Северна Корея ще й бъде позволено да извърши още МНОГО ядрени опити,изстрелвания на ракети,отваряне на нови предриятия за обогатяване на уран и да сглобява каквато още каквато и да е било „машинария“ нужна за ядрената й програма.Защото ТАКЪВ Е ПЛАНЪТ,а Тръмп,колкото и да се надува,е нищо повече от една ПИОНКА в него!Ще има още не само нови опити с балистични ракети,а и изстрелвания на военни сателити,опити на ПВО,построяване на севернокорейска ядрена подводница,разработката на нови бойни глави и накрая дори и ядрена експлозия в КОСМОСА на ракета с голям радиус на действие способна да достигне бреговете на Америка за да може да покаже Корея,че тя не се шегува,а наистина има оръжие способно да достигне бреговете на САЩ и да детонира ядрена бойна глава там.Сатанистите са предвидили още много „дивотии“,които Северна Корея ще може да извърши преди да дойде ВОЙНАТА,когато тя ще мине на страната на Русия,а НЕ на Китай и най-накрая ще дойде времето за война след която корейския полуостров да бъде едно цяло.Но дотогава Северна Корея ще извърши още МНОГО опити,които ще дестабилизират региона до точката когато Китай ще трябва да избира-САЩ или Русия.В момента всички медии както в Ктиай,така и извън него тиражират „неразрушимия“ съюз между Китай и Русия и показват десетилтната дружба между страните под флага на комунизма още от времето на Мао Дзедун,НО това което става в ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ е,че с всеки изминал ден Русия чувства как Китай постепенно й се ИЗПЛЪЗВА от сферата на влияние и отива все повече към най-върлия й враг-Америка!Естествено никой не показва това по новините и трябва да си много „навътре“ в китайската информационна мрежа,култура и история за да разбереш КАК и ЗАЩО се случва това,но ще Ви кажа само,че ако се поставите на мястото на обикновенния китаец нещата изведнъж стават много ясни.Така че,представете си,че сте китайци-имате възможност на 2 избора-да тръгнете със стария си „приятел“ СССР или както е сега Русия и да продължи комунистическата парития да ви тъпче,мачка и използва,да си спечелите само още повече цензура и страх от политически репресии,да замръзне развитието ви до ниво на сиви панелни блокове и въздух толкова отровен в градовете,че да не може да се дише и да виждате,че единственото „хубаво“ на Русия е,че там хората могат да пият повече алкохол от вас или да заложите на нещо ново и „модерно“-нещо „лъскаво“ и „екзотично“ като свобода и демокрация,каквото и да означават те за вас и на лъскави реклами,които телевизията показва за далечна америка?Да,всички знаем,че Америка не е без проблеми,НО ако се постараете да погледнете през очите на обикновенния китац ще видите,че „мечтата USA“ е далеч по-привлекателна от „братска Русия“,която изглежда като нищо повече от умален Китай за „бели хора“ погледнат през очите на обикновенния китаец.Вече живеем в епохата на информацията,така че за все повече и повече хора в Ктиай въпреки партийната цензура и активната пропаганда става ясно какво е американската мечта и че там на изток(щото да Киай Америка е на изток,не на запад)хоата си живеят живота,докато те са принудени да работят и умират като мравки за идея,която дори не могат да осъзнаят.За разлика от руснаците,които за 70 години са успели да придобият представа какво означава комунизъм и имат поне някаква „идея“ с какво техния комунизъм е по-добър от американския капитализъм,така че да успеят да се противопоставят на пропагандата му,то китайците НЯМАТ такава вкоренена идея за политиката на тяхната страна и идеология и когато американските компании навлизат на китайския пазар и предлагат същите слогани,каквито използват и на американския,дори и под строгия поглед на комунистическата партия,обикновенния китаец вижда в тях по-добра алтернатива на странния и непознат комунизъм,който идва от север-По-голямата част от обикновенните китайци не могат да разберат какво значи комунизъм и с какво тяхната партия е по-различна от американските партии за които чуват по новините,но много лесно придобиват идеята за демокрация и свобода,които идват от америка и искат по някакъв си техен начин да ги „покитайчат“ дори и крайния резултата да няма нищо общо с действителното значение на тези думи.Също така на китаеца идеята за национализъм му е много присърци и е напълно в унисон с многовековната китайска имперска традиция дълбоко вкоренена в народопсихологията им.Обаче идеята за интернационализма на комунизма и за „братството между народите“ НЕ е част от традиционната китаска култура и комунистите и до ден днешен имат много проблеми опитвайки се да наложат този начин на мислине на масата от населението.Така че,в крайна сметка това,което САМИТЕ КИТАЙЦИ наистина ЖЕЛАЯТ за страната си се припокрива в много по-голяма степен до американската идея за „свобода и патриотизъм“ в едно общество с властваща полицейщина и закон подчинен на тези,които имат най-много пари,отколкото до комунистическата идея за една всесилна партия властваща над обществото за да го води към светлото бъдеще.Не казвам,че която и да е било от двете системи е по-обра,но погледнато обективно като се има напредвид китайската народопсихология и историята на тази страна НЕ руският,а американският модел(естествено НЕ както е оригинално в Америка,а негов „покитайчен“ вариант за който самите китайци си мислят,че е като в САЩ,но не е задължително това,което те си мислят да отговаря на истината)е повече „присърце“ на китайският народ и те искат да живеят повече под диктатура на капитала,отколкото на пролетариата и както виждате волю-неволю китайската комунистическа партия изпълнява това им желание.Естествено те не го правят САМО заради народа,но И заради него.В последните десетилетия те разбраха,че им е далеч по-лесно да контролират хората с илюзията,че здравата работа води до богатство и печеленето на пари не е грях,а път към Бога(точно както и много християни в самата Америка обичат да казват),отколкото да се опитват да ги карат да работят по строг тъмничарски контрол за „светлото бъдеще“.И този модел проработи!И не само китайците виждат това.С ускоронето развитие на китайската икономика се ускори и ЗАВИСТТА на Русия към тях и за това е необходимо,ако Путин иска да поддържа положението „под контрол“ и да напомня на китайската комунистическа партия КОЙ е НАЙ-отгоре да им създава „кризички“ от време на време за да може да бъде напомняно,както на партията,така и на ОБИКНОВЕННИЯ НАРОД КОЙ е техен приятел и кой-ВРАГ!Затова му е и нужна Северна Корея с използваем ядрен арсенал.Защото една такава заплаха е много добра причина да се внушава СТРАХ както на американците от китайците,които ИЗГЛЕЖДА(но само на ПРЪВ ПОГЛЕД),че поддържат страна заклела се да ги унищожи,така и на китайците от американците,които да искат да поробят „братския“ им корески народ.И докато между редовете на комунистическата интернационална пропаганда тези слогани могат да минат,то в редовете на НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКАТА вътрешнокитайска пропаганда е въпрос САМО НА ВРЕМЕ хората да посочат ИСТИНАТА за това КОЙ стои зад конфликта на Северна Корея с Америка и КОЙ има ползата от него!Може и да ви дойде като „гръм от ясно небе“,НО докато от тук в Европа ни изглежда,че Китай подкрепя шайка тирани и безмислостни екзекутори в Пхенян,защото са им братя по оръжие и идеология и че те са готови да жертват стабилността на света за да застанат зад тех,в САМИЯТ Китай положението рязко се променя,но този ефект се държи незабелязан от външни медии благодарение на здравата машина китайската пропаганда.Те,както всички азиатци(между другото някой от вас виждал ли е ИСТИНСКИ азиатец или само сте ги чували по новините-на живо можеш да схванеш доста неща за характера им),обичат да показват 2 лица-едно за пред външния свят и съвсем друго за пред „нашите си хора“-това е дълбоко вкоренена черта на националния им характер от много много древни времена и това,което в момента показват пред света НЕ е това,което в действителност си мислят.За китайците традиционнитя ВРАГ винаги е идвал от СЕВЕР-затова са я построили тази велика стена-за да се пазят от заплахата от СЕВЕР,а не от изток.Затова и китайците са много по-предразположени да се защитават от нападения от СЕВЕР и да са мнителни към техните СЕВЕРНИ съседи,отколкото към отвъдморските държави.И като се прибави към това и факта,че национализмът и капиталъзмат пробиват в китайското съзнание по-лесно отколкото комунизмът,то е съвсем ЯСНО ЗАЩО Путин се опитва да „гръмне с един крушум два заека“ като насъсква Севрена Корея срещу САЩ и подсилва ядрените й възможностти.Но ефекта НЯМА да е този,който очаква-традиционният манталитет на китайците към северните им съседи и тежкият им национализъм в крайна сметка ще вземат ВРЪХ над „комунистическото другарство“ и те ще заклеймят Северна Корея и то по много по-РЯЗЪК начин от това,което и Путин,и запада е очаквал и ще стане ясно,че режимът НЯМА на кого другиго да се осланя,освен на Русия.НО преди тов да стане ни предстоят още многоМЕСЕЦИ на обтягане на отношенията между САЩ и Русия и нови корейски опити,този път с ракети способни на само да стигнат Гуам,но и Хаваите,а накрая и с истинска ракета натоварена с ядрена бойна глава,която да се взриви високо в атмосферата,така че Корея най-накрая да покаже,че е развила цялата технология нужна й за да удари САЩ с ядрена бойна глава.И докато това става ще виждаме нещо много ПО-ВАЖНО как постепенно Ктиай се отделя от орбитата на Русия и напуска хорът й с нея по отношение на резолюциите на ООН за Северна Корея,а паралелно с това в страната се вдига все по-силна вълна на национализъм отричаща връзката на китайския народ с корейския и напомняща на хората за ужаса от варварските нашествия от север през цялата история на страната.Този национализъм ЩЕ ПОМЕТЕ и малкото,което е останало от комунистическата конунктура в китайската(вече САМО ПО ИМЕ комунистическа)партия и ще постеле пътя за махането на Си Дзинпин от поста му и избирането на Ли.Както вече написах именно НА НЕГО му е писано да провокира Русия за да започне Третата световна война и за тази цел той трябва да противопостави един свръх национализиран  Ктиай на една свръхнационализирана Русия.Както вече виждате Путин уверено води народа си по този път,а провокациите на Северна Корея и в последствие разривът в ООН,който ще се получи между Китай и Русия заради поведението й ще бъде причината китайската комунистическа партия да промени посоката си към Америка и Ли ще бъде човекът,който ще я поведе на там.Както вече казах успехът му ще се дължи на „уникална комбинация“-такава каквато може да се получи само в Китай между върл национализъм и явен проамериканизъм,който ще стане за сметка на изоставянето на Северна Корея от китайската сфера на влияние.Ли ще постави пред Тръмп едно ТЕЖКО условие,с което ще-не ще американския президент ще трябва да се съгласи-той дава на Китая МНОГО по-важните за тях морски пътища в Южно Китайско море,остров Тайван и спира интересите на Япония в Източно китайско море,а Китай ще го подкрепи за Северна Корея и ще застане редом до САЩ на дипломатическата маса СРЕЩУ Русия и нейните съюзници където и да се намират те.В началото Тръмп ще е СИЛНО ПРОТИВ тази сделка и ще иска да манипулира китайците с Тайван и Япония,НО както е казал народът-„Интереса клати феса.“,а на американския „фес“ огромният китайски пазар и гиганският стокооборот с него ще е МНОГО ПО-ВАЖЕН от съдбата на десетки милиони тайванци или няколко острова насред морето.И това което сега се прави в Северна Корея е НАЧАЛОТО на великото „шоу“,което ще доведе до „развода“ между Китай и Русия и пренареждането на масата на Голямата дипломация към Китайско-Американския съюз.Естествено ще има много хора,които ще бъдат ИЗУМЕНИ от този ход на събитията и как така малка Корея е успяла по толкова драматичен начин да обърне СВЕТА,но за сатанистите това НЯМА да е „Нищо ново под Слънцето)“,те отдавна са го ПЛАНИРАЛИ!

Гласът на истината

• Редовен
  • *
  • Дзен
Видяхте ли какво стана в Германия? Нещата започват да се движат по план. Сатанистите успяха да накарат левите да не влизат в коалицията, а да позиционират нацистите на правилното място! Трета политическа сила. Те, това беше И целта! А сега ще следва една малка „кризичка“ от към месец-два, най-много три когато ще се разбере, че Меркел няма да може да хване здраво властта освен, ако не повика Шулц и нацистите ще започнат да правят проблеми и ще трябва да дойде „спасителя“ от Франция да разговаря с местните социалдемократи. Правителство ще има,но то ще е с „неясната“ подкрепа на Шулц и неговия лагер,които в замяна на подкрепата си за Меркел и ЗАЩИТАТА СРЕЩУ НАЦИСТИТЕ ще поиска по-силна интеграция между икономиките в съюза като предпазна мярка срещу бъдещи кризи,а познайте КОЙ ще стои зад него в разговорите за тази идея-естествено нашия президент-Макрон!Естествено това ще стане в името на ЕВРОПА и за благото на ЦЕЛИЯ КОНТИНЕНТ и медиите ще го изкарат едва ли не христова фигура, но целта е да се подкопаят позициите на Германия за сметка на тези на Франция. В близките няколко месеца ще видим как Макрон ще започне да се бърка в щяло и нещяло НАВСЯКЪДЕ из ЕС, че даже и извън неговите граници. Ще е както се казва „на всяка манджа миродия“. Даже ще се набърка и у българската вътрешна политика когато Борисов поеме председателството догодина. Е, поне тук може и да свърши по някое друго добро дело щото виждам така я е закъсала тая държава, че САМО помощ отвън може да я спаси вече, но като цяло политиката му ще предизвика повече конфликти и напрежение, отколкото положителни ефекти. Но точно това търсят сатанистите! За предизвикат ХАОС по света за да могат да го управляват по-лесно. А сега са дошли времената на хаоса и на контролирания упадък за редица места по света, включително и ЕС. За тази цел Макрон е натоварен да действа като събирателна фигура за целия европейски елит, която трябва едновременно да показва пред населението на контиента, че ИМА КОЙ да поведе Европа заедно като едно цяло и да поеме ролята на лидер на континента,но същевременно ще си затваря очите за хаоса, който върви след него. Целта им е прастара-да се създаде вътрешен ред, който да може да изкочи след сриването на обществото, но докато той се изгражда трябва да има една добра фасада, която за пред очите на населението да държи хаоса под кнтрол, докато всъщност сатанистите го отпускат малко по малко. Такова е и положението с Германия в момента, такъв е и планът. Според него Меркел засега е фасадата, а Шулц е вестителя на хаоса затова й германците бяха програмирани по явни и неявни начини да се съглсят тя да продължава същата тази политика, която ги убива. Но за да могат те да бъдат сложени на мястото им в общата европейска „сцена“ на действие на глобалния елит хаосът ще трябва да продължи-просто още той е недостатъчен за това, което искат сатанистите. Затова ще трябва да се планира и екзекутира едно продължение на вътрешната криза, която Меркел създаде с бежанците и отношението на немците към това което става в страната им. За да стане това вече са позиционирани 2 лагера-на социалдемократите и на нацистите. Социалдемократите вече слизат от сцената, така както им е отредено според плана, а на тяхно място сега трябва да се качат нацистите за да могат да продължат същия този хаос, който те, уж, би трябвало да спрат-типично по сатанински. За тази цел те ще призоват свои симпатизанти (разполагат се по места в момента) от други политически партии, където те имат известно влияние за да поставят по-строги изисквания за политиката с имигрантите и за да накарат Меркел да отстъпи от политиката си. Тя няма да го направи и това ще предизвика търкания както в партията й, така и в цяла Германия. През това време Макрон ще прави визити тук и там из съюза и ще изказва отношение по темата, но след като търканията продължат още няколко седмици и медиите започнат да раздуват балона на евентуална криза в Германия поради крехката коалиция в държавата той ще поиска създаването на нов единен наднационален общоевропейски орган за „финансова стабилонст“, който няма да е нищо повече от един вид банка, която да може да изземва пари от националните бюджети на страните и да може ПРЯКО да се намесва във вътрешните им работи! Ще се цитира и кризата в Белгия, която продължи повече от 2 години, кризата в Гърция и проблемите в редица страни от Източна Европа, включително и у нас, като причина да трябва да се регулират внимателно дайствията в редица страни от съюза от нов наднационален надзорен орган, а събитията в Германия, които може би заплашват целия съюз ще се използват като повода за въвеждането на тази идея. Същевременно немците ще се „оправят“ доста бързо след като се лансира тази идея,дойде СПАСИТЕЛЯ Макрон от близка Франция и кризата ще се използва не толкова за да се направи нещо на германската държава, а за да се покажат на Европа 2 неща-първо, че национализмът може да предизвика много проблеми навсякъде-да се покажат лошите-националистите. И второ да се покаже, че САМО с помощ ОТВЪН от един единен наднационален общоевропейски надзорен орган, който може дори да поеме контрола над икономиката на цели държави ще може да се разреши този проблем.

Но това ще е само началото. Ако в предстоящата криза в Германия вината ще бъде хвърлена на националистите, то при следващата тя ще отида на руснаците, които ще бъдат обвинени, че подстрекават редица държави в Източна Европа да се отцепят от съюза, а пък тези държави самите ще бъдат заплашени, че стане ли това те фалират! След това ще има тръбене по медиите, че е нужне един нов по-силен лидер на съюза и Макрон ще се кандидатира преди още да е ясно, че ще има избори, а накрая под въздействието на събития в Близкия Изток и имигрантския поток(така стават 3 заплахи, които да държат европейците в СТРАХ-нацистите, руснаците и терористите)ще се оповести идеята за общоевропейска армия, която единния лидер на ЕС(Макрон)ще трябва да оглавява.И така ще започнат събитията,които ще тласнат и Европа към планирания глобален конфликт с Русия,която пък също уверено ще заема своята роля на „лошият“ в предвиждания сценарии.Дори и България няма да може да остане настрана от тези събития,а при нас те дори ще дойдат по-скоро отколкото в целия ЕС,защото още следващата година когато започне председателството тук, то ще бъде използвано от сатанистите като удобен повод за да покажат ЗАЩО ще има нужда от новата европейска наднационална финансова комисия и от един европейски лидер като ВСИЧКИТЕ НИ ФЪШКИИ БЪДАТ ИЗВАДЕНИ НА ПОКАЗ ПРЕД ЦЕЛИЯ СВЯТ и ни бъдат „уредени“ 2-3скандалчета които да злепоставят не само нас,а и ЦЯЛА ЕВРОПА!Ситуацията ще стане толкова зле,че Борисов ще трябва да си подаде оставката-отново и патриотите ще бъдат изкарани като ЗЛОДЕИТЕ,които разрушават Европа във всяка една страна.Това няма да мине незабелязано от останалата Европа и Макрон ще дойде И ТУК за да се покаже като СПАСИТЕЛЯ на континента и злепоставените ни министри,които както много добре знаете ИМА ЗАЩО да се злепоставят,ще трябва да отстъпят пред справедливата Европа и да си подадат оставките. В плана,който докопах НЕ ПИШЕШЕ кой ще дойде на власт след Борисов,но ви гарантирам,че от сатанисти добро не очаквайте и който и да сложат ПАК НЯМА ДА СЕ ОПРАВИМЕ!

kinggod

• Новичък
  • *
  • Публикации: 3
  • Дзен
Природата си има собствени закони и мерки. Мисля че всеки е създаден с някаква причина. Разчитам на естествения подбор и на природните сили, които винаги на прочиствали всичко излишно на Земята.
Щастието не идва наготово. То е резултат от твоите действия