Автор Тема: Safe harbor?  (Прочетена 14072 пъти)

Гласът на истината

• Редовен
  • *
  • Публикации: 122
  • Дзен
Re: Safe harbor?
« Отговор #75 -: Октомври 05, 2016, 21:41:44 »
Само бих искал да ИЗЯСНЯ нещо в тази тема.Само за минутка!

От тук нататък съм планирал да „въвеждам“ една по една концепциите ми неободими за да доизградя „основите“ на „къщурката си“.Вече работя по Взлюк-а и (К)ху-то и разказах основната си концепция за природата и произхода на злото,която е базирана на тях,така от тук нататък следва да въведа още 3-4ключови думи и когато натрупам необходимия „речник“ ще започне да се вижда как отделните ми понятия влезат като парченца от пъзел едно в друго и какво имам предвид като казвам,че имам ГОТОВА концепция.А върху нея вече ще мога да градя останалото.Но тъй като нямам много време през седмицата(все пак на всеки му се налага да работи)ще пиша предимно в събота и неделя като вечерта през делничните дни ще се „отбивам“ за да видя дали някой има някакви въпроси по темите,които съм започнал.След като направя достатъчно на брой теми ще започна да ги свързвам една с друга като направя така,че да се препращат дна към друга.Така ще „обвия“ цялата си работа в нещо като „паяжина“,в която хем отделните понятия ще са в отделни теми така че да не става претрупване с информация в една тема,хем ще могат да се свързват логически една с друга  кйто иска да ги прочете всичките ще има поглед към „голямата картинка“ на работата ми.След като завърша този „речник“ смятам,че ще съм готов с първата част от строежа си!  ;D 
Тъй като нямам много време за писане,а това са неща които могат да станат доста сложни и дълги за обясняване ще го карам „полека-лека“ и не очаквайте от мен да свърша бързо(аз съм един от тези хора,които не обичат да свършват бързо   :)    )Смятам,че този процес ще ми отнеме между 3 и 4 месеца,но може и да са повече.Нека всички,които следят темите ми да го имат в предвид за да не се учудват защо те изглеждат недовършени или,е е все едно съм започнал нещо и съм го оставил по средата.Това е така защото или в момента е делник и нямам възможност да отделям много време за писане или ми трябва първо да завърша още някоя и друга тема съдържанието,на която ще бъде необходимо за да се довърши тази.На тези,които искат да продължат да четат работата ми и тя им е интересна бих искал най-сърдечно да кажа
Благодаря Ви!   :)   ;D

П.П.Мисля и да отворя специална тема за това какво наричам „речник“ и от къде идват понятията,които използвам,но това все още е недообмислено мое желание!
Ако идеята Ви се струва добра-моля,кажете ми.

П.П2.Админе,ОБЕЩАВАМ,че в бъдеще ще се ВЪЗДЪРЖАМ от ПРЕкомерното използване на ЧЕРВЕН цвят!  ;D  8)
Само ми кажи кога вече става ТВЪРДЕ много!   ;D

Става ли?
Когато се преодолее всяко изкушение, това което остава накрая е ИСТИНАТА!

Власти

• Новичък
  • *
  • Публикации: 30
« Отговор #76 -: Октомври 06, 2016, 16:23:55 »
Тц, направо бан за 3 дни когато е твърде много, че ми писна да се обяснявам :)

Гласът на истината

• Редовен
  • *
  • Дзен
« Отговор #77 -: Юни 03, 2017, 23:42:23 »
Бих искал тук в тази тема,която лично съм започнал още от самото начало на влизането си във форума да изразя НАЙ-ДЪЛБОКИТЕ СИ ИЗВИНЕНИЯ на всички,на които може би съм липсвал през изминалите месеци.
ИСКРЕННО СЪЖЕЛЯВАМ!

Знам,че оставих твърде много теми в зародиш и,че за дълго време ме нямаше в този форум,но Ви моля да ми ПРОСТИТЕ затова прегрешение,защото имах наистина сериозни СЕМЕЙНИ,ЖИЛИЩНИ и ПРОФЕСИОНАЛНИ проблеми.Знам,че има хора,които следят този форум само заради моите теми и искам да им се ИЗВИНЯ ЛИЧНО за отсъствието ми,което от тях може би ще се възприеме дори като лична обида,защото тъкмо започнах да разказвам интересни неща и бях принуден да спра поради форумния натиск,а през миналата есен и поради едно УЖАСНО стечение на обстоятелствата в личния ми живот.Моля ви,разберете,че НЕ ИСКАХ да изоставям форума и последната тема,която бях започнал да развивам в края на миналата година,но досега трябваше да се оправям с цял куп проблеми докато се преместя в друга държава и започна нова работа там.Това ме принуди и да се оттегля от интернет и да не мога да пиша нищо никъде.Докато не успях да организирам нещата в живота си тук просто нямах нито нервите,нито желанието,а дори и времето да влизам отново в интернет и да пиша и без това изключително дългите си теми.Просто нямаше как да правя това без да обръщам внимание на многото проблеми,които имах докато си намеря подходящо жилище,установя се на новата си работа и свикна с живота тук.А и покрай изборите тук само допреди 2 седмици беше пълна лудница и често се чуваха обиди по адрес на „не-коренните жители“ тук и не се чувствахме сигурни!Чак сега с наближаването на летния сезон и отпуските ми се отваря повече време и възможност да пиша и да се завърна тук.Така,че очаквайте повече от мен в близките седмици и бъдете сигурни,че НЕ съм се отказал от тоза форум-просто ми трябваше повече време за да успея да се преместя от България.

Обещавам,
скоро ще видите още МНОГО от мен!  ;)

Гласът на истината

• Редовен
  • *
  • Дзен
« Отговор #78 -: Ноември 12, 2018, 02:12:52 »
Искренно съжелявам за неспособността си да оставам дълго в този форум,но вече живея в чужбина и страшно много неща се промениха в живота ми.Все пак ще наминавам когато и както имам възможност,защото много се случва по Земята и времето на Великата промяна ВЕЧЕ ИДВА!Вярвам усещате го нали,витае из въздуха,преминава през плътта и се стеле на земята.Вярвам,е така навсякъде по Земята не само където аз живея.Към какво ще е тази промяна вес още не знам,но бих искал да бъде за добро,поне за тези,които го заслужават.А за онези,които не спират да тровят себе си и околните ми е честно казано все тая където и да се намират по света.

НО,да си дойда на думата.Истината е,че въобвще не ми се пишеше повече в Интернет.Почти ги бях забравил онези времена когато се сбивахме с комунисти,фшисти,"езотеристи" и прочее -исти в нета за да може ТЯ,самата истина да надделее,но бях "посъветван" от "съответните сили" да спра да мълча.Те настояваха!Опитвах се дълго време да ги избягвам,но Истината си е истина и тя е само една-когато се забъркаш с подобни сили ти няма как просто да затвориш врата и да си замълчиш.Ти не можеш повече да се връщаш към "нормалния живот" и да се надяваш всичко да отмина просто,защото не ти се занимава повече.И с мен е така-вратата ми е широко отворена с години и не може просто да се затръшне с лека ръка,защото съм емигрирал и сега съм си свил гнездо на друго място.Затова

ЩЕ ПИША

налага ми селКазана дума,хвърлен камък!

П.П.А и съм сигурен,че има много хора готови да чуят това,което имам да казвам.Решителното време наближава и е настанал момента всеки един от нас САМ да реши на коя страна е.Твърде много въпроси са обсебили Душите на хората и времето когато те ще са готови да слушат настава.

А аз съм човека с отговорите!  ;D

Власти

• Новичък
  • *
  • Публикации: 30
« Отговор #79 -: Декември 02, 2018, 02:44:21 »
Хуабаво е да си пак тук, че нещо се бяхме запразнили. Като цяло вече всички цъкат във Фейса :D та не очаквай много отговори по темите. Само спазвай правилата с цветовете и подчертаванията и няма да имаш проблеми, може да пишеш каквото ти идва отвътре, знаеш как е в дзенкса :)