Автор Тема: Среща със Смъртта  (Прочетена 5412 пъти)

popi

• Новичък
  • *
  • Публикации: 20
Re: Среща със Смъртта
« Отговор #15 -: Януари 19, 2012, 16:56:04 »
  Имала съм   странни, неприятни  усещания за  смъртта  на мои близки хора и при инциденти с много жертви  .  Мога да ви споделя  един  от най- тежките за мен . Изпитвах силна тревожност, страх , паника без обяснима причина . Сякаш сърцето ми спираше , след миг  получавах сърцебиене и така в продължение на часове..... Плачех си безутешно  и не можех да спра ... Опитвах се да се успокоя,  да заспя , да спра да усещам....  (винаги се опитвам да избягам  в такива моменти )  .....  След около 2 часа чух по новините за тежък инцидент с  6 жертви ......  ТОГАВА ТАЗИ БОЛКА СТАНА ДВОЙНО ПО СИЛНА
Понякога благодарение на добър ритник получаваш криле.

BaDBluEeYeS

• Гост
« Отговор #16 -: Януари 19, 2012, 20:05:26 »
  Имала съм   странни, неприятни  усещания за  смъртта  на мои близки хора и при инциденти с много жертви  .  Мога да ви споделя  един  от най- тежките за мен . Изпитвах силна тревожност, страх , паника без обяснима причина . Сякаш сърцето ми спираше , след миг  получавах сърцебиене и така в продължение на часове..... Плачех си безутешно  и не можех да спра ... Опитвах се да се успокоя,  да заспя , да спра да усещам....  (винаги се опитвам да избягам  в такива моменти )  .....  След около 2 часа чух по новините за тежък инцидент с  6 жертви ......  ТОГАВА ТАЗИ БОЛКА СТАНА ДВОЙНО ПО СИЛНА
Странно, Попи, на мен ми се е случвало нещо подобно, преди много години. Беше през пролетта на 2004-та година. Прибирах се от гр. Русе с автобус. По някое време съм се унесла, макар че не си спомням да съм заспивала. Бях в едно такова състояние на ръба м/у съня и будността. Тогава изведнъж около мен стана тъмно навсякъде виждах ръце, които ме дърпаха и молеха за помощ. Имах усещане , че се задушавам. После секунди преди на излезна от това състояние видях как нашия автобус полита към една пропаст. Стреснах се и до края на пътуването не можах да заспя. Прибрах се и същата нощ почти не мигнах. Беше ме страх, мислех постоянно за падащия автобус. Представях си, че можеше да е нашия. На другия ден рано, рано сутринта чух по новините за автобус пълен с деца, прибиращи се от екзкурзия; който паднал в р. Лим. Имаше 11 удавени деца и изчезнали. Стоях така пред телевизора като попарена. Не знаех какво се случва, по-скоро какво се случва с мен. Същата вечер сънувах себе си в стая с 13 бели ковчега. Стаята беше черна и нищо не се виждаше, само ковчезите, но те бяха празни. После в стаята дойде едно момче, представи се за Юли. Интересното е, че едно от момчетата, които се удавиха се казваше Юлиян. След този случай още няколко пъти сънувах Юли, но този сън с ковчезите, най-ярко съм запомнила.

kuan

• Новичък
  • *
  • Публикации: 17
« Отговор #17 -: Февруари 28, 2012, 14:24:31 »
В ДЕНЯ В КОИТО МОЯТ ДЯДО ПОЧИНА ,СУТРИНТА СЕ СЪБУДИХ С МИСЪЛТА ЧЕ Е УМРЯЛ_/ТОВА СЕ СЛУЧИ ПРЕДИ 2 ГОД/И ТОГАВА МАЙКА МИ СЕ ОБАДИ ЧЕ ДЯДО Е В БОЛНИЦАТА А АЗ Я УСПОКОИХ ЧЕ ЩЕ СЕ ОПРАВИ НО ЗНАЕХ ,ЧЕ НЯМА,,,А ДОРИ НЕЗНАЕХ ОТКЪДЕ ЗНАМ,,, :'(
А ПРЕЗ 1997 УСЕТИХ ,КАК ВТОРИЯТ МИ БАЩА УМИРА /БЕШЕ ВЕЧЕРТА/А НА СУТРИНТА КАТО ОТИДОХМЕ В БОЛНИЦАТА БЕШЕ УМРЯЛ,,
СЪЩАТА ГОДИНА УСЕТИХ 12 ДЕНА ПРЕДИ ДА УМРЕ ВТОРИЯТ МИ БАЩА ,УСЕТИХ КАК ДРУГИЯТ МИ ДЯДО ПОЧИНА ,,,
ВСЕ ЕДНО ЗНАЕХ ,,ДО ДЕН ДНЕШЕН НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНЯ ОТКЪДЕ ЗНАЕХ?
НО МИ СЕ СЛУЧВА ДА ГИ СЪНУВАМ КАТО ,,ЧЕ ЛИ ВСИЧКО Е БИЛО  ТЯХНА ЛЪЖА И ЧЕ ВСЪЩНОСТ Е ТРЯБВАЛО ДА СЕ ПРЕСТОРЯТ НА УМРЕЛИ,,,,,,,,ЛЕЛЛЕ СТИГА,,,,НАПРАВО НАСТРАХВАМ :42: