Автор Тема: Царичина  (Прочетена 1590 пъти)

Палечка

• Редовен
  • *
  • Публикации: 112
  • Дзен
Царичина
« -: Януари 27, 2012, 15:11:36 »
Относно Царичина дупка, преди това бях чувала и чела някои неща, но не вярвах нито дума, по скоро смятах че е някаква форма на измама, с помощта на която някои държавни служители са откраднали няколко милиона от държавния бюджет (Царичина или т.нар. "Операция Слава" е струвала няколко милиона на данъкоплатците). Хубаво де, ама се оказа че един приятел на брат ми е бил военен по онова време, участвал е в операцията, и даже е работил и е влизал вътре в дупката. Та точно от този човек разбрах, че всъщност има нещо с тази Царичина и че всъщност действителността е много по-интересна, отколкото аз поне съм си представяла. В Царичината дупка също е имало такава сила (или енергия), която е изхвърляла назад хората, например когато тогавашния министър (Луджев май беше) влязъл в дупката силата го изхвърлила на 9 метра, той паднал в безсъзнание и после едвам го измъкнали от там.

Понеже тъкмо тогава го четях Мулдашев нямаше как да не ме впечатли приликата в описанието на тази сила, която пази пещерите в Тибет и Царичината дупка. И съответно си теоретизирах, че може би В Царичина също се съхранява някаква част от генофонда на човечеството, още повече понеже и баба Ванга била казала относно Царичина нещо от сорта на "там няма ни мъж ни жена, ами има жълта маймуна". А пък Мулдашев описва едната от старите раси, които се съхраняват в Тибет, че била именно със златиста кожа и изглеждала жълта...

От zaharia - http://www.ivanstamenov.com/forum/index.php?topic=216.30