Автор Тема: Чат тема :)  (Прочетена 625789 пъти)

yo_yo

• Пописали
  • *
  • Публикации: 91
  • Дзен
Re: Чат тема :)
« Отговор #5910 -: Май 16, 2017, 09:01:03 »
честит вторник :)

yo_yo

• Пописали
  • *
  • Дзен
« Отговор #5911 -: Юни 23, 2017, 11:39:09 »
quack :)

Синеочка

• Global Moderator
  • Потребител неЧовек
  • *
  • Публикации: 930
  • The miracle is You!
« Отговор #5912 -: Декември 08, 2017, 19:29:01 »
Има ли някой?
Животът е толкова вълнуващ и прекрасен, колкото сам си го направиш! Радвай се на този момент, този момент е твоя живот!

Гласът на истината

• Редовен
  • *
  • Публикации: 122
  • Дзен
« Отговор #5913 -: Декември 09, 2017, 13:36:18 »
Май съм само аз,но дори и аз не мога да бъда редовен,защото съм плътно зает последния месец и едва мога да посещавам сайта събота и неделя и то за кратко време.А и сайта не беше на линия за около месец и го „изпуснах“ в последните 2-3 месеца.Сега виждам,че сте се върнали на линия,но аз пък съм мноооооооооооооооооооооооооооооооооого зает!Все пак ако ми се отварят по час-два ще пописвам през неделите.
Когато се преодолее всяко изкушение, това което остава накрая е ИСТИНАТА!

Синеочка

• Global Moderator
  • Потребител неЧовек
  • *
  • Публикации: 930
  • The miracle is You!
« Отговор #5914 -: Декември 09, 2017, 15:32:46 »
И сам войнът е войн, Гласи :) Найс ту сее ю :)
Животът е толкова вълнуващ и прекрасен, колкото сам си го направиш! Радвай се на този момент, този момент е твоя живот!

Гласът на истината

• Редовен
  • *
  • Публикации: 122
  • Дзен
« Отговор #5915 -: Декември 15, 2017, 05:32:16 »
Радвам се,ако съм те зарадвал Синеочке,  :)   но за съжаление истината е,че напоследък ми изглежда сякаш целия свят се е побъркал по печеленето на пари толкова много,че хората са забравили как да живеят!Включително и мене.

Тук е вярно,че имам достатъчно,че и повече от достатъчно пари и живея добре,но пък вече нямам време за себе си и интересите си.Преди бях силен по дух,но беден,а сега се чувствам богат,но.................   :(
Когато се преодолее всяко изкушение, това което остава накрая е ИСТИНАТА!

Wolfgar

• Потребител неЧовек
  • *
  • Публикации: 1498
  • Път - не е пред теб, а около теб!
« Отговор #5916 -: Януари 04, 2018, 08:05:28 »
За много години на всички!
Да сте живи, здрави и всеки дъх да е приключение! :* :* :*
"Ето да вземем теб - ти си прост... не умствено разбира се ... ама се правиш на сложен ... сигурно за да си по-интересен на себе си ... :D"

Власти

• Новичък
  • *
  • Публикации: 30
« Отговор #5917 -: Януари 13, 2018, 20:50:28 »
За много години! Пожелавам на всички ви много здраве, щастие и успехи през новата година!!

Власти

• Новичък
  • *
« Отговор #5918 -: Януари 13, 2018, 20:58:25 »
Сега забелязах, че аватарите са ни изчезнали.. Да знаете, че вината е в хостинг компанията или нещо ни бяха хакнали.. но силно се съмнявам, понеже и другите ми сайтове заминаха..  в близко бъдеще, когато надявам се имам финансова възможност смятам да преминем на доста по стабилен форумен софт, който ще улесни комуникацията и ще увеличи сигурноста. Но малко кеш и време ще са ми нужни и е вероятно да стане след около 5-6 месеца ако всичко върви по план :)

yo_yo

• Пописали
  • *
  • Дзен
« Отговор #5919 -: Януари 19, 2018, 22:38:30 »
:)

Власти

• Новичък
  • *
« Отговор #5920 -: Януари 21, 2018, 10:30:22 »
Скучно ли ви е тук?
Ако да - точно сега е моментът да направите нещо, което ще е точно навреме.

Изтрийте регистрацията ми тук.
Тя е символ на едно приказно минало, в което вярвах че участвам заедно със свои приятели в голям проект.
Който да спомогне за промяна във вижданията на хората за новите възможности и необясними засега човешки проявления. Вярвах и, че с тези приятели можем да се разбираме без предубеждения и жажда за взаимен контрол и доминиране. Без хитрости и спестени истини. А чрез силата на смирението и приемането.

Минаха времена на споделяне на знания, времена на интриги, на споделяне на творчество, на четене на морал, и пак на интриги. И докато предишните пъти желанието ми да пиша отново тук се завръщаше - този път не се завърна. Сега дори не искам да ви се оплача какви проблеми имам. Дори не искам да ви се похваля и какви възходи имам. Искам само да ви съобщя, че съм готов да се разделя с регистрацията си тук. С основното, чрез което всъщност някога комуникирахме. Благодарение на което последните останали в този форум можехте да ме поучавате, определяте, подценявате... използвате. И да се оттегляте в удобните за вас моменти, отново и отново. И ако сте чували за мен, че съм станал по-голям задник от всякога - вярно е.

Всъщност визирам само Влади и Галина. Останалите ви възприемам като неспособни да сте част от подобно херцогство, затова и не ви възприемам като част от Дзенкс.

Ако някой е забравил кой съм - по псевдоним - Sine Wave Zero. Но това е... просто някакъв си псевдоним...

Здравей Тодо, за съжаление липсва бутона за изтриване поради проблеми с хостинга. Това не е интрига, блъф или саниране - наистина го няма! Предполагам е заради проблемите с хостинга... Сложих ти бан който никога не изтича и при преминаване на новата платформа, първото нещо което ще направя е да ти изтрия ника, за да не ставаш свидетел на тази сложна, мътна и интригантска обстановка която цари във форума! Надявам се вечният бан да утоли жаждата ти за правда и справедливост. Достатъчно възрастен си да мислиш и сам вече, радвам се че се еманципира!

yo_yo

• Пописали
  • *
  • Дзен
« Отговор #5921 -: Юли 14, 2018, 10:59:02 »
:) hauaahauaaha zanete li kvo

Власти

• Новичък
  • *
« Отговор #5922 -: Юли 18, 2018, 14:28:25 »
Във връзка с правилата на европейската комисия за защита на личните данни, премахнах профила на известният в псевдо-духовните среди.
« Последна редакция: Август 11, 2018, 22:18:31 от Власти »

Админ

• Дзенкс
  • Новичък
  • *
  • Публикации: 34
    • Дзенкс форум
« Отговор #5923 -: Август 13, 2018, 14:45:41 »
Откачена работа  ;D :-*
- Пустинята е хубава - каза малкият принц, - защото крие някъде кладенец...