Дзенкс форум

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Мъдрости:

"В сухия кладенец и вода да наливаш, няма да се напълни"

Автор Тема: малка нощна музика  (Прочетена 33173 пъти)

Johny Liv

• *
  • Публикации: 1030
Re: малка нощна музика
« Отговор #570 -: Септември 23, 2013, 19:30:26 »

"...This part was for Her
Does she remember...
It comes and goes in waves..."
Честита Есен шушинко мила...

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pEFxfVyz4Uc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pEFxfVyz4Uc</a>

Нямаше как да не ти постна тази снимка Орлице!!!  :41:
« Последна редакция: Септември 23, 2013, 20:35:03 от Johny Liv »
Активен

Johny Liv

• *
« Отговор #571 -: Септември 24, 2013, 19:14:36 »

:35: една красива глава... Една любима глава... Мила ми много ,))))) целуууууввввввв
Ейко, искам утре да ти взема мерки за нещо, което искам да ти направя одавна... Иска с това нещо да си най-сияйното рептилче!!!. Малко съдействие ми трябва.. Трябва да измеря една част ,) конектни се в някакъв момент. Лекинка..
« Последна редакция: Септември 24, 2013, 21:48:53 от Johny Liv »
Активен

Johny Liv

• *
« Отговор #572 -: Септември 27, 2013, 10:41:38 »

Трябва ни подобна машинка...
Да може да се свързвам с теб.. И ако я имаше сега, щях да звънна и да те събудя, да се развикаш, да те прекъсна със скок в леглото ти и да те ч.. налюбя толкова плътно и дълбоко, че освен да мъркаш цял ден друго да не ти остане.. Аха! ,)))

Активен

Johny Liv

• *
« Отговор #573 -: Септември 27, 2013, 23:28:33 »

Otnostno vuprosut za obuslavqneto - Da, opredeleno. Obuslavqneto se "zakacha" kato programi vurhu predrazpolojnostta na sistemite.
Interesni neshta nauchih za 40-37, koito imam pulen i sum se chudil ot kude idva onzi suport, koito blika ot men za opredeleni hora, v opedeleni situaci.. Kakto kazva Ra: You can't buy Love.

I malko za krasotata...  :01:

"Когато обича, и най-грозният човек става красив като Ангел. Виждали ли сте лицето на човек, който изявява Любовта? Лицето му свети като Слънце! Човек става красив и когато обича, и когато го обичат."

"Красота без Любов е мъртва. Красотата е резултат на усилията на душата и на Духа. Следователно от красотата на нещата ще съдите за усилията, които душата и Духът са проявили в известно направление."

"Страданията предшестват Любовта. Никой не може да опита Любовта, докато не мине през страдания. Който е минал през тях, ще намери Любовта - най-голямото богатство в света."

"Страданието е път за Любовта. То е филтър - филтрира всички наши мисли и постъпки. Онези, който са скърбяли, са по-красиви, отколкото тия, които не са. В лицето на първите има мекота."

"Най-хубавото, най-красивото нещо, което изразява Любовта, това е човешкото лице."

"Колкото повече се приближава до Бога, човек става по-красив."

Активен

Johny Liv

• *
« Отговор #574 -: Септември 30, 2013, 20:50:51 »

Мило Шушинко,

Пиша ти писмо. Не знам къде си, но знам, че си добре. Усещам, че мислиш за мен.
И аз съм добре. Мисля си за теб по цял ден. Все още съм Крал, без дворец, но имам огромно Сърце, цялото за теб, в което ти лежиш с коктейл, наметната с тънка пелерина от коприна и леко настръхнали бамбини! Целувам те по тях и знай, че имаш ти подарък, от мен! И когато един ден отново се кача на трона, ще те повикам аз от горе и знам, че ти ще дойдеш. И тогава, ще стана с голямото Сърце и ще построя Дворец само за Теб с двете си ръце - е, не само за теб, ще има и едно малко стайче само за мен!!! Много целувец за Теб от храбрия Ловец - Любец!!!!  '))))))))))))))))))))))))))
хахахахаааа
Активен

Johny Liv

• *
« Отговор #575 -: Октомври 04, 2013, 21:27:17 »

Ей, красавче, утре съм на семинар! Всъщност са започнали днес, но е било опознавателна част и регистрация. Разбрах се, да се появя утре. Не знам, колко ще седя - моето участие е отворено. Обади се, ако имаш опцията, ще се радвам да те чуя и да ти споделя впечатления ,)) лека и спокойна нощ ти пожелавам и целувайки те шепна в нежното ти уше - А този танц дали не е онова, самото блаженство, Heart of mine?

пс. Салатата стана един път!! Заливка бе сътворена с блендера - пресен лук, орехи, кисело мляко, магданоз и зелена чушка върху зелената салата!!! Ще бъдеш специално поканена на вечеря... ')))
Активен

Johny Liv

• *
« Отговор #576 -: Октомври 05, 2013, 22:24:24 »

Ейко! Така и предположих, че ще стане - отидох и останах до края - Много ми е интересно! Информацията ме погълна - утре пак! Имаше доста неща, които знам, но и нови. Научих нещо интересно например, което ще ни бъде от полза - Как да си гледаме транзитите в програмата, на какво влияят ДНЕС, утре - ден за ден, по какво може да се работи, какво може да се прояви - не-себе например, влияния и тн. Знаех си, че могат да се правят прогнози. Ще го погледнем заедно!
И ти си там с мен, да знаеш - седиш на дясното ми рамо и нашепваш в ухото ми разни неща по темите, миличката ми!!...  :10:
Лека!
Активен

Johny Liv

• *
« Отговор #577 -: Октомври 09, 2013, 00:00:49 »

И като завършек на този така приятен и дълбок разговор, ще добавя нещо - част от моята мисия на този свят...
"Всеки инкарнационен кръст е фрактален архетип на нашата истинска мисия в живота ни."
...а моят е Кръст на законите: хора, които поддържат законите и които внасят нови закони.

Защото много от тях са остарели и спазваме по навик, който само пречи да изживеем себе си пълноценно. За да изградим новото, трябва да бутнем старото. Нужно е търпение (на което да се научат някои от нас ')))  за да извървим пътя си, какъвто и да е той, осеян с предизвикателства и трудности. Но именно в пътя е сладостта и важното, което ще извлечем и синтезираме. Именно в този път, ще натрупаме мъдрост, която да споделим с останалите - истинска, изработена мъдрост, извлечена от живия опит.
Защото е наше право да сме себе си и да се трансформираме, да съдействаме за трансформацията на света.
Промяната ни е огромна, трудно се вижда от тук, но с вижда и постигнатото в последните години никак не е малко. Осъзнаване, дълбоко осъзнаване....
Можем и имаме силата, дори в повече - тя е за страстна Любов '))))))
За новото време трябват нови закони, които да резонират със същността ни СЕГА.
И ценностите на които тогава, ще служим, вече ще са други ')

Лекинка, Май Куин оф Юнивърс!

« Последна редакция: Октомври 10, 2013, 23:12:39 от Scanner »
Активен

Johny Liv

• *
« Отговор #578 -: Октомври 09, 2013, 23:42:01 »

Искам да напиша песен, която да бъде само за теб...нежна и истинска
Ето една свирена на бял роял..  :06:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=whdj3T1XxW4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=whdj3T1XxW4</a>

заспивам в мисли... влажна, кожа, зачервена, настръхнало, топло, твърд, диша, шепот, пулсира, пръсти, гънки, докосване...
Лека Нощ, Кралице
Активен

Johny Liv

• *
« Отговор #579 -: Октомври 10, 2013, 19:25:49 »

аз нямам две ръце...
бавно те притеглям за кръста
...нито десет пръста
едновременно прониквам навсякъде и те обгръщам...

« Последна редакция: Октомври 10, 2013, 23:12:22 от Scanner »
Активен

Johny Liv

• *
« Отговор #580 -: Октомври 11, 2013, 13:15:31 »

Възхищавам ти се, Ей!!! Гордея се с Теб!!!!!  :10:
Активен

Johny Liv

• *
« Отговор #581 -: Октомври 12, 2013, 00:07:28 »

Спокойна нощ, Уникума Лисинко!!! )))))
Активен

Johny Liv

• *
« Отговор #582 -: Октомври 14, 2013, 10:40:04 »

Какво каза, че си слушаш Моцарт сутрин?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FVTXlRxVdEY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FVTXlRxVdEY</a>

Добро Утро! 2 рунда сурина!!! Излез и се протегни с вик на балкона ГГГГРРРРААААААХХХХХХ Пантерата!!!
Маслинките вдишват и надничат... мммммммммм
Стой, стой... По-добре да ти донеса кафе и закуска в леглото...
Much Better, a? '))))
Активен

Johny Liv

• *
« Отговор #583 -: Октомври 15, 2013, 10:19:53 »

Добро Утро, дива Гугутко! 
- Are you ready for massage?
Sad the voice, and that was not a question aaaxaxaxaxaxax
Активен

Johny Liv