Автор Тема: Били ли сте в животински тела по време на сън?  (Прочетена 4580 пъти)

Soenya

• Новичък
  • *
  • Публикации: 25
Здравейте,
Тази тема я създавам за да разбера случвало ли ви се е да сте под формата на животни или нещо подобно по време на сън. Постоянно имам сънища как тичам и ловувам,бия се и съм под формата на Вълчище. Нещо огромно-5 пъти по-голямо от познатите ни вълци. Интелекта ми е развит, виждам си цветно, но съм на място,където е пълно с вълчеподобни същества. Могат да ходят на два крака, имат градове,малко по-примитивни от нашите, движат се в семейства. От малко дете изпитвам обожание към вълците,това ми е любимото животно. Когато ме е хващало страх съм си представяла как тези същества ме закрилят и са при мен тук и сега,но просто не мога да ги виждам. Имали ли сте такова чусвтво и какво според вас означават моите сънища? Минал живот или фантазия? Споделете. Благодаря ви предварително

praiseyou

• Гост
Re: Били ли сте в животински тела по време на сън?
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2011, 15:14:50 »
 Аз лично май съм нямал. Иначе ако в правдива теорията, че живееме на няколко места (светове/нива/измерения) едновременно то това ще да е. Ако пък не е вярна значи е нещо друго като фантазия, внушение или нещо което даже не мога да предположа :book1:

DIY

• Зарибен
  • *
  • Публикации: 412
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2011, 18:39:03 »
http://zamunda.net/details.php?id=281753&hit=1 изгледай това, ако вече не си, може да ти хареса  :hello:

Soenya

• Новичък
  • *
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2011, 20:54:01 »
Отдавна ми махнаха регистрацията там и не мога да видя за кой филм става дума.

DIY

• Зарибен
  • *
  • Публикации: 412

Soenya

• Новичък
  • *
« Отговор #5 -: Ноември 24, 2011, 21:39:19 »
Мерси  ;)

Eona Lightholder

• шамандура
  • Новичък
  • *
  • Публикации: 21
  • Аз съм Ео :)
« Отговор #6 -: Ноември 25, 2011, 20:26:31 »
Аз ползвам моят тотем ястреб за превоз ,но не на сън ,а при "качване". По този начин той е вид водач и защитник . От началото, когато истински ястрби започнаха да ме посещават се случваше спонтанно прехвърляне за кратко, което от началото беше доста странно - да се видиш отгоре. После започна по осъзнато общуване с тези прекрасни птици.Радвам се ,че имам възможността за работа с тях и във физическото и в невизическото пространство , ако бяха вълци или пантери , щеше да е по трудно. Но ако имаш възможност да посетиш ,примерно от тези зоо-паркове където не са в клетка и да направиш близък контакт сигурно ще разбереш още неща. Аз примерно видях за първи път голям вълк ама баш вълчище черно в един германски резерват.

п.с Тръгнах да търся снимка на голямо вълчище и само разни снимки на ловци с застреляните вълчища има  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

sanguinary

• Гост
« Отговор #7 -: Ноември 26, 2011, 19:12:38 »
Цитат на: Eona Lightholder
Аз примерно видях за първи път голям вълк ама баш вълчище черно в един германски резерват.
Настъпило е, изглежда някакво объркване, тъй като в Германия няма диви вълци, от началото на миналия век. Горе-долу по едно и също време са изчезнали и последните рисове, от нашата мила родина.
Другото, което е - вълците никак не обичат да бъдат виждани и... повярвайте ми, ако не иска да бъде видян - няма да го видите. Трето - вълка, много трудно ще мине горната граница от 45-50кг., особено европейските видове. Да, проспуснах да спомена, че от вълк до вълк има разлика, колкото от ...кон до кон, да речем. Най-едрите екземпляри, поне що се късае за европейската част, са именно в България и Русия (някои стигат до 60кг.). Единствените по-бичмета са доста далеч от Европа, а именно - Канада и Аляска.
А иначе по темата за инкарнациите, може много да се говори. Всъщност правили сме го. ;)
Та и тук, ще ви разведа из... Вълчата бърлога., за който е пропуснал да се разходи  :icon_porc:

Eona Lightholder

• шамандура
  • Новичък
  • *
« Отговор #8 -: Ноември 26, 2011, 21:07:36 »
Санги може би е внос хахаха не съм питала  и сигурно бая е свикнал с хора ,защото нямаше против да го зяпат, верно от далечко ама си се моташе спокойно.

sanguinary

• Гост
« Отговор #9 -: Ноември 27, 2011, 20:11:43 »
Ne kazvam, 4e si izmislq6, mecanke, kazvam, 4e si oburkala ov4arsko ku4e za vulk.
-
Не казвам, че си измисляш, мецанке, казвам, че си объркала овчарско куче за вълк.
« Последна редакция: Ноември 27, 2011, 21:52:09 от Админ »

Eona Lightholder

• шамандура
  • Новичък
  • *
« Отговор #10 -: Ноември 28, 2011, 13:40:44 »
Странно как са се объркали прецизните германци с табелките брех . ;D ;D ;D

demy

• Новичък
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #11 -: Ноември 28, 2011, 22:32:18 »
Животно точно незнам дали съм била, но имам усещането, че съм живяла във вода. Обожавам я и все ми е чудно как не мога да дишам, когато съм потопена в нея..... Любимо ми е да се потопя и да си представя как мога да дишам и обикалям подводния свят..... ех мечти, мечти  :-\